Boxerská Helma DBX BUSHIDO ARH-2190R červená S

Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R červená S

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:BUSHIDO
Cena:859 Kč
Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R červená S 5 (100%) 24 hodnocení

Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R je vyrobena ze zpevněné, umělé kůže a je vyplněna PU pěnou, která dokonale pohlcuje nárazy. Přilba je navržena v souladu s bezpečnostními standardy a zajišťuje tak bezpečnost a komfort během zápasu, tréninku či nácviku se sparing partnerem. Tvar helmy je navržen tak, aby byly chráněny lícní kosti, oči, nos a uši. Zpevnění v oblasti čelisti jí poskytuje větší stabilitu a napomáhá předcházet jejím zraněním. Helma je vyrobena z umělé kůže se zvýšenou elasticitou. Uvnitř je vyplněna pěnou vysoké hustoty a povrch je upraven tak, aby nenasával pot. Díky tomu odolává praskání a snadno se udržuje. Ze zadní strany je široký pás se suchým zipem, který zaručuje, že helma bude na hlavě přesně sedět. Parametry: Typ materiálu: zesílená umělá kůže se zvýšenou elasticitou Barva: černo-červená Výplň: PU pěna se zvýšenou hustotou Široký a pevný pásek pro nastavení velikosti Upozornění: Záruka 12 měsíců Obvod hlavy (cm) 43 - 49 50 - 56 57 - 61 62 - 68 Velikost helmy S M L XL


 • Boxing Ball JR boxovací hruška s podstavou
  Boxing Ball JR boxovací hruška s podstavou

  Kvalitní boxovací set Boxing Ball JR je skvělým dárkem nebo hračkou pro hyperaktivní děti, abyste jejich nakumulovanou energii,..

  849 Kč
 • Merco Boxing Ball SR
  Merco Boxing Ball SR

  Už nemusíte chodit do tělocvičny, abyste si procvičili techniku ​​úderu. Jednoduše trénujte doma! Stačí si jen pořídit Merco..

  990 Kč
 • Mini Boxing Ball stolní boxovací hruška
  Mini Boxing Ball stolní boxovací hruška

  Chcete dopřát Vašim dětem více fyzické aktivity? Ukažte jim jinou zábavu než nabízí obrazovky smartphonů a televize. Dopřejte jim více..

  395 Kč
 • Merco BC150 Senior
  Merco BC150 Senior

  Nafukovací boxovací trenažer Merco BC150 Senior je skvělou pomůckou pro odbourávání stresu pro dospělé, pro děti je pak nástrojem k..

  590 KčObjevte: Box V sekci sport | bojové sporty je možné objevit boxerská helma dbx bushido arh-2190r červená s!
© 2021 Kontakt