Boxerské Rukavice DBX BUSHIDO BB5 10oz

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO BB5 10oz

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:BUSHIDO
Cena:1699 Kč
Boxerské rukavice DBX BUSHIDO BB5 10oz 2,25 (45%) 28 hodnocení

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO BB5 jsou vyrobeny z kvalitní, přírodní kůže podšité speciální tkaninou, která odolává poškozením. Hřbetní část rukavice je vyplněná speciální obměnou paměťové pěny, která dokonale pohlcuje údery i během delšího a intenzivnějšího tréninku jak na boxovacím pytli, tak na terči či při tréninku se sparing partnerem. Bezpečnost rukavic zajištuje systém Wrist Protect - dodatečná vrstva pěny v oblasti zápěstí, řemínek mezi palcem a rukavicí, který brání jeho vykloubení a dále šíroký pásek se suchým zipem pro zpevnění zápěstí. Parametry: Typ materiálu: přírodní kůže Barva: bílo-černé Wrist Protect - dodateční ochrana zápěstí Jednoduchý systém ventilace Výplň rukavic: speciální PUR pěna Široký a pevný pásek na zápěstí Upozornění: Záruka 12 měsíců


  • BOX RUKAVICE PYTLOVKY - červená XL
    BOX RUKAVICE PYTLOVKY - červená XL

    Tento typ boxerských rukavic se používá výhradně k tréninku s boxovacím pytlem. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí a..

    334 KčObjevte: Boxerské rukavice V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxerské rukavice dbx bushido bb5 10oz!
© 2021 Kontakt