Boxerské Rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 14 Z.

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 14 z.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:BUSHIDO
Cena:1199 Kč
Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 14 z. 3,5 (70%) 25 hodnocení

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Rukavice jsou navíc velice pohodlné a odolné proti poškození nebo prasknutí materiálu. Rukavice jsou vyplněny speciální tvrzenou pěnou, která je odolná vůči stlačení a deformaci, takže si rukavice zachovávají svůj tvar i po mnoha měsících tréninku. U rukavic byla použita technologie ActivClima, která zaručuje správnou ventilaci vzduchu při tréninku a tím spojené snížené pocení. Použitá síťka na vnější straně rukavic pak napomáhá správnému větrání a rukavice tak po tréninku nezapáchají. Dalším důležitým prvkem rukavic je široký a silný suchý zip zajisťující oporu v zápěstí a tím i minimalizuje možnost zranění. Parametry: Typ materiálu: 100% hovězí kůže Barva: bílo-zlaté Systém ventilace ActivClima Výplň rukavic: speciální PUR pěna Široký a pevný dvojitý pásek na zápěstí Upozornění: Záruka 12 měsíců


 • BOX RUKAVICE PYTLOVKY - L černá
  BOX RUKAVICE PYTLOVKY - L černá

  Tradiční tréninkové rukavice s klasickou konstrukci poskytuje velmi blízký kontakt s boxovacím pytlem, zároveň však výborně absorbuje..

  230 Kč
 • BOX RUKAVICE PYTLOVKY - XL černá
  BOX RUKAVICE PYTLOVKY - XL černá

  Tradiční tréninkové rukavice s klasickou konstrukci poskytuje velmi blízký kontakt s boxovacím pytlem, zároveň však výborně absorbuje..

  337 KčObjevte: Boxerské rukavice V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxerské rukavice dbx bushido dbd-b-2 14 z!
© 2021 Kontakt