Boxerské Rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 V1 12 Z.

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v1 12 z.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:BUSHIDO
Cena:1219 Kč
Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v1 12 z. 2,75 (55%) 26 hodnocení

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v1 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Rukavice jsou navíc velice pohodlné a odolné proti poškození nebo prasknutí materiálu. Rukavice jsou vyplněny speciální tvrzenou pěnou, která je odolná vůči stlačení a deformaci, takže si rukavice zachovávají svůj tvar i po mnoha měsících tréninku. U rukavic byla použita technologie ActivClima, která zaručuje správnou ventilaci vzduchu při tréninku a tím spojené snížené pocení. Použitá síťka na vnější straně rukavic pak napomáhá správnému větrání a rukavice tak po tréninku nezapáchají. Dalším důležitým prvkem rukavic je široký a silný suchý zip zajisťující oporu v zápěstí a tím i minimalizuje možnost zranění.Rukavice jsou vhodné pro trénink Boxu, Kickboxu a Muay Thai Parametry: Typ materiálu: 100% hovězí kůže Barva: bílo-zlaté Systém ventilace ActivClima Výplň rukavic: speciální PUR pěna Široký a pevný dvojitý pásek na zápěstí Upozornění: Záruka 12 měsíců


 • Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 12 z.
  Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 12 z.

  Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a..

  1449 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 M
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 M

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na..

  720 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 L
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 L

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Díky svému skvělému provedení jsou ideální jak pro tréninky bojových..

  929 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 XL
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 XL

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink..

  559 KčObjevte: Boxerské rukavice V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxerské rukavice dbx bushido dbd-b-2 v1 12 z!
© 2021 Kontakt