Boxerské Rukavice DBX BUSHIDO DBX PRO 12 Z.

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX PRO 12 z.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:BUSHIDO
Cena:1049 Kč
Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX PRO 12 z. 2,25 (45%) 18 hodnocení

Boxerské rukavice BUSHIDO DBX jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu. Výplní rukavic je tvrzená pěna, která skvěle tlumí údery a zaručuje uživateli každodenní bezproblémové využítí jak při tréninku na boxovacím pytli tak se sparing partnerem. Novinkou je systém Bushido Wrist Protect, který díky dodatečným vrstvám okolo oblasti zápěstí snižuje riziko jeho poranění.U rukavic byla použita technologie ActivClima, která zaručuje správnou ventilaci vzduchu při tréninku a tím spojené snížené pocení. Použitá síťka na vnější straně rukavic pak napomáhá správnému větrání a rukavice tak po tréninku nezapáchají. Parametry: Materiál: 100% hovězí kůže Výplň rukavic: speciální PUR pěna Systém ventilace ActivClima Barva: černo-červené Upozornění: Záruka 12 měsíců


 • Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v2 14 z.
  Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v2 14 z.

  Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a..

  1039 Kč
 • Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 12 z.
  Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 12 z.

  Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-415 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a..

  1449 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 M
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 M

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na..

  720 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 L
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 L

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Díky svému skvělému provedení jsou ideální jak pro tréninky bojových..

  929 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 XL
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 XL

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink..

  559 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 M
  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 M

  MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink..

  739 Kč
 • MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 L
  MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 L

  MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink..

  720 Kč
 • Pytlové rukavice DBX BUSHIDO DBX-B-131b L
  Pytlové rukavice DBX BUSHIDO DBX-B-131b L

  Pytlové rukavice DBX BUSHIDO DBX-B-131b jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Výplní..

  589 Kč
 • Gelové rukavice DBX BUSHIDO DBD-G-2 červené S M
  Gelové rukavice DBX BUSHIDO DBD-G-2 červené S M

  Boxerské rukavice s gelovou výplní jsou alternativou za boxerské omotávky. Používají se jako vnitřní vložka do boxerských..

  299 Kč
 • Gelové rukavice DBX BUSHIDO žluté S M
  Gelové rukavice DBX BUSHIDO žluté S M

  Boxerské rukavice s gelovou výplní jsou alternativou za boxerské omotávky. Používají se jako vnitřní vložka do boxerských..

  299 KčObjevte: Boxerské rukavice V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxerské rukavice dbx bushido dbx pro 12 z!
© 2021 Kontakt