Boxovací Pytel Everlast Powerstrike 123cm - 33kg

Boxovací pytel Everlast Powerstrike 123cm - 33kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Everlast Boxing
Cena:2690 Kč
Boxovací pytel Everlast Powerstrike 123cm - 33kg 5 (100%) 20 hodnocení

Boxovací pytel legendární značky EVERLAST je vyroben z nového materiálu POWERSTRIKE®, který je podobný materiálu NEVATEAR®, ale více pružnější (trvanlivá pružná syntetická kůže) a naplněn speciální výplní z drceného textilu (syntetická a přírodní vlákna). Je dodáván naplněný, rovnoměrně natlakovaná výplň (syntetická a přírodní vlákna) skvěle pohlcuje údery i kopy a šetří vaše klouby.  Pytel je zavěšen na čtyřech masivních popruzích, úchyty pro řetěz jsou našity na pytli. Na horní hraně pytle je zip, který umožňuje rozepnutí obalu. Na spodní straně pytle je našíto masivní textilní oko pro jeho případné uchycení proti pohybu. Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze přípravy na PVC či vlhkým hadříkem. Pytel je vhodný i na kopy ale pouze bez obuvi. Technické parametry: váha: 33 kg výška: 123 cm materiál: POWERSTRIKE® (trvanlivá a pružná syntetická kůže) výplň: drcený textil barva: černá  


 • Boxovací pytel Everlast Powerstrike 108cm - 28kg
  Boxovací pytel Everlast Powerstrike 108cm - 28kg

  Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze vlhkým hadříkem. Do pytle není vhodné kopat v botách. Spodní část obsahuje očko, do..

  2490 Kč
 • Vodní boxovací pytel inSPORTline Wabaq
  Vodní boxovací pytel inSPORTline Wabaq

  Vodní boxovací pytel inSPORTline Wabaq je řešen jako nádrž z odolného PVC, která se jednoduše napustí vodou a ta následně tvoří..

  3390 Kč
 • NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL
  NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL

  NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL: Náhradní řetěz na zavěšení boxovacího pytle. Celková délka 55 cm. Délka řetazů 45 cm...

  250 Kč
 • Boxovací pytel 20kg
  Boxovací pytel 20kg

  - výšky pytle 70 cm - materiál syntetická kůže - součásti balení závěsné řetězy - hmotnost 20 kg - hmotnost balení: 20.00 kg..

  1469 KčObjevte: Pytle a hrušky V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxovací pytel everlast powerstrike 123cm - 33kg!
© 2021 Kontakt