Boxovací Pytel Everlast Powerstrike 150cm - 40kg

Boxovací pytel Everlast Powerstrike 150cm - 40kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Everlast Boxing
Cena:3690 Kč
Boxovací pytel Everlast Powerstrike 150cm - 40kg 3 (60%) 21 hodnocení

Boxovací pytel legendární značky EVERLAST je vyroben z nového materiálu POWERSTRIKE®, který je podobný materiálu NEVATEAR®, ale více pružnější (trvanlivá pružná syntetická kůže) a naplněn speciální výplní z drceného textilu (syntetická a přírodní vlákna). Je dodáván naplněný, rovnoměrně natlakovaná výplň (syntetická a přírodní vlákna) skvěle pohlcuje údery i kopy a šetří vaše klouby.  Pytel je zavěšen na čtyřech masivních popruzích, úchyty pro řetěz jsou našity na pytli. Na horní hraně pytle je zip, který umožňuje rozepnutí obalu. Na spodní straně pytle je našíto masivní textilní oko pro jeho případné uchycení proti pohybu. Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze přípravy na PVC či vlhkým hadříkem. Pytel je vhodný i na kopy ale pouze bez obuvi. Technické parametry: váha: 40 kg výška: 150 cm materiál: POWERSTRIKE® (trvanlivá a pružná syntetická kůže) výplň: drcený textil barva: černá  


 • NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL
  NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL

  NAHRADNI ŘETĚZ NA BOX PYTEL: Náhradní řetěz na zavěšení boxovacího pytle. Celková délka 55 cm. Délka řetazů 45 cm...

  250 Kč
 • Boxovací pytel 20kg
  Boxovací pytel 20kg

  - výšky pytle 70 cm - materiál syntetická kůže - součásti balení závěsné řetězy - hmotnost 20 kg - hmotnost balení: 20.00 kg..

  1469 Kč
 • BC160 Basic boxovací trenažér
  BC160 Basic boxovací trenažér

  Nafukovací boxovací trenažer Merco BC160 Basic je skvělou pomůckou pro odbourávání stresu pro dospělé, pro děti je pak vhodným nástrojem..

  750 Kč
 • BC160 Target boxovací trenažér
  BC160 Target boxovací trenažér

  Nafukovací boxovací trenažer Merco BC160 Target je skvělou pomůckou pro odbourávání stresu pro dospělé, pro děti je pak vhodným..

  750 Kč
 • Merco Boxing Ball SR
  Merco Boxing Ball SR

  Už nemusíte chodit do tělocvičny, abyste si procvičili techniku ​​úderu. Jednoduše trénujte doma! Stačí si jen pořídit Merco..

  990 KčObjevte: Pytle a hrušky V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit boxovací pytel everlast powerstrike 150cm - 40kg!
© 2021 Kontakt