Polyball Tutor Nahrávací Stroj - Servis U Zákazníka

Polyball Tutor nahrávací stroj - servis u zákazníka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:SPORTS TUTOR
Cena:29900 Kč
Polyball Tutor nahrávací stroj - servis u zákazníka 4 (80%) 22 hodnocení

Nahrávací stroj Polyball Tutor je určený pro baseballové hráče a trénink odpalování. Do stroje se používají plastové míčky (florbalové) velikosti klasického baseballového míčku, díky tomu jej můžete používat nejen venku, ale i v tělocvičně během zimní přípravy. Doporučená vzdálenost mezi strojem a pálkařem je 9 až 14 m. Ovládání stroje je velice jednoduché a intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Stačí si jen zvolit stupeň rychlosti nadhozu a typ nadhozu a můžete začít s tréninkem. Rychlost nadhozu se pohybuje v rozmezí cca 32 – 96 km/h (20 – 60 mph). Výška nadhozu může být 152 cm nebo 91 cm (5 ft nebo 3 ft). Volitelný automatický podavač míčků má kapacitu až pro 25 míčků. Stroj se napájí z klasické elektrické zásuvky. Hmotnost stroje je necelých 10 kg, jeho přeprava a manipulace s ním je tak velice jednoduchá.  Rozměr 11”W x 16”D x 17”H.Poznámka: Míčky nejsou součástí stroje.Parametry:použití:tréninknapájení:220 Vzemě původu:Spojené státy


 • Powapass TT10 nahrávací stroj - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Powapass TT10 nahrávací stroj - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Fotbalový nahrávací stroj Powapass TT10 je kvalitní tréninková pomůcka pro domácí použití i pro fotbalové kluby a trenéry. Je primárně..

  39900 Kč
 • Merco startovací kleště badminton
  Merco startovací kleště badminton

  Kvalitní horní upínací kleště k vyplétacím strojům na badmintonové rakety. Tyto startovací kleště lze použít i pro vyplétání..

  990 Kč
 • Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm
  Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm

  Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm Je velice praktický všude tam, kde potřebujete větší stabilní rovnou plochu.Stolek je lehký, takže se s..

  460 Kč
 • Joola Rollbag
  Joola Rollbag

  Sportovní taška JOOLA ROLLBAGSkvělá sportovní taška na delší cesty. Sportovní taška Joola ROLLBAG Vás potěší nabízeným úložným..

  2350 KčObjevte: Nahrávací stroje V sekci sport | míčové sporty | tenis je možné objevit polyball tutor nahrávací stroj - servis u zákazníka!
© 2021 Kontakt