Rehabilitační Stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical - Montáž Zdarma, Servis U Zákazníka

Rehabilitační stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical - montáž zdarma, servis u zákazníka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Sole Fitness
Cena:159000 Kč
Rehabilitační stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical - montáž zdarma, servis u zákazníka 2,5 (50%) 23 hodnocení

Kvalitní ergonomie v nejvyšší kvalitativní provedení, speciálně navržená pro pooperační cvičení. zaměřené na vrchní a spodní část těla nastavitelná délka rukojetí nastavitelné řemínky na pedálech a bezpečnostní pás na sedadle nastavitelná délka kroku v rozmezí 2,54 cm až 31,75 cm odporový mód ISOKINETIC - nastavetenie kroků motorem v rozmezí 10 až 210 kroků za minutu nízká počáteční zátěž: jen 5 wattů nastavitelná zátěž v rozmezí 5 až 750 wattů měření tepu pomocí upevňovacích vestavěných měřičů v rukojetích nebo hrudním pásem naturální převod síly 1: 1 k rukojetím Ergonomické sedlo: 8 pozic pro správnou polohu cvičence bezpečnostní pásy pro zabránění spadnutí ze stroje 6 pozic nastavení opěradla Přehledná konzola: symetrické monitorování výkonu pro levou a pravou stranu (příklad: výkon na levé straně 41 wattů, na pravé 37 wattů) intuitivní ovládání konzole velký a přehledný displej zobrazuje: čas, rychlost (počet kroků za minutu), délku kroku, počítadlo kroků, waty, kalorie, jednotky Mets, tepovou frekvenci, nastavenou zátěž atd. zabudované programy: manuální, kopcovité, intervalový, tepový, symetrický unikátní symetrický program znázorňuje sílu levé a pravé strany, cvičenec tak získá přehled o tom, která strana těla silnější zabírá a svůj výkon může upravovat Speciální technologie stepperu na rehabilitace SPIRIT FITNESS S300 navržená pro posílení dolní i horní části těla. Obzvláště vhodné pro ortopedické ambulance, sportovní kliniky, neurologické ambulance, rehabilitace nebo pro trénink seniory a wellness trénink. Ostatní technické informace: pevný a odolný rám ze speciální oceli - doživotní záruka převod síly zabezpečený drážkovaným poly-V řemenem - zaručuje tichý chod pohyblivé části osazeny kvalitními ložisky kvalitní a tichý indukční systém s 3-letou zárukou váha trenažéru: 110 kg maximální nosnost: 200 kg rozměr d x š x v: 172 xm x 76 cm x 122 cm   Certifikace: ISO 13485, IEC 6060 II-2, RoHS, FDA Listed


 • HMS S 3085 TWIST
  HMS S 3085 TWIST

  Stepper HMS S 3085 je multifunkční cvičební pomůcka. Twist pohyb nášpapů Vám pomůže získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě a to..

  2189 Kč
 • Capital Sports Mini Bike stepper, Černá
  Capital Sports Mini Bike stepper, Černá

  Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení..

  4099 Kč
 • Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný
  Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný

  Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení..

  4899 Kč
 • Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou
  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou

  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumouS hydraulickými tlumiči. Tento mini stepper Classic má computer, který zobrazuje čas cvičení,..

  1190 Kč
 • Stepper inSPORTline Rote
  Stepper inSPORTline Rote

  Stepper inSPORTline Rote je praktický posilovací stroj pro ty, kteří doma chtějí pořádně potrénovat nožky a zároveň zapracovat na super..

  10890 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit rehabilitační stepper spirit fitness meds300 medical - montáž zdarma, servis u zákazníka!
© 2021 Kontakt