Scoreboard Elektronický Ukazatel Skóre - Montáž Zdarma, Servis U Zákazníka

Scoreboard elektronický ukazatel skóre - montáž zdarma, servis u zákazníka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Scorli
Cena:50850 Kč
Scoreboard elektronický ukazatel skóre - montáž zdarma, servis u zákazníka 4,5 (90%) 25 hodnocení

Ukazatel skóre Scorli Scoreboard je barevná obrazovka pro venkovní i vnitřní použití, která Vám ukazuje skóre sportovního zápasu v reálném čase. Ukazatel Scorli slouží pro tenis, squash, badminton, stolní tenis, padel tenis, beach volejbal a ostatní týmové sporty. Výsledek se přenáší na obrazovku přes Bluetooth buď ze Scorli hodinek nebo chytrého telefonu / tabletu (s operačním systémem Android nebo iOS). Ukazatel využívá firmware + aplikaci vyvinutou společností Scorli (Scorli App), která umožňuje ovládat ukazatel až do vzdálenosti 70 m. Ukazatel rovněž umožňuje zobrazení reklamních spotů nebo jiných marketingových materiálů pomocí wi-fi PC karty (PC karta je volitelná, není automaticky součástí tabule) + aplikace nainstalované v notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu. Tuto aplikaci PowerLed LTS si také můžete stáhnout na Google Play. Ukazatel zahrnuje pouze rameno k nastavení na stojan, ten však není součástí balení. Lze jej však jednoduše koupit v jakémkoliv hudebním obchodě (repro stojan s průměrem držáku 35 mm).Ukazatel Scorli je ve světě již dobře známý díky různým tenisovým turnajům, naposledy byl například použit na turnaji World Wheelchair Tennis Championship nebo na ATP Challenger Tournament v Jeruzalémě (viz foto).Technické parametry:Rozlišení displeje: 128 x 96 pixelůRozměr displeje: 64 x 48 cmHmotnost: 13 kgWi-Fi karta: (volitelná) TF-E6UW+hub75E005Funkce displeje: text a grafikaViditelnost: 70 – 80 metrů za denního světlaBluetooth: Bluetooth 4.0, až do vzdálenosti 70 metrůRozměry balení: 71 x 54 x 22 cmParametry:materiál obalu:7země původu:Hongkongcelní sazebník:90138030www výrobce:www.scorlisport.com


 • Merco Sensation T-200 černá
  Merco Sensation T-200 černá

  Mechanický pákový vyplétací stroj má hlavu s 6-ti bodovým uchycením rakety. Konstukce je optimalizovaná pro uchycení tenisových,..

  12490 Kč
 • Merco startovací kleště badminton
  Merco startovací kleště badminton

  Kvalitní horní upínací kleště k vyplétacím strojům na badmintonové rakety. Tyto startovací kleště lze použít i pro vyplétání..

  990 Kč
 • Carry Case taška pro nahrávací stroj
  Carry Case taška pro nahrávací stroj

  Taška Spinfire Carry Case je praktický pomocník, který Vám ještě více ulehčí převážení tenisového nahrávacího stroje Spinfire Pro 2...

  2490 KčObjevte: Vyplétací stroje V sekci sport | míčové sporty | tenis je možné objevit scoreboard elektronický ukazatel skóre - montáž zdarma, servis u zákazníka!
© 2021 Kontakt