Stůl Na Stolní Tenis InSPORTline Sunny 700

Stůl na stolní tenis inSPORTline Sunny 700

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Insportline
Cena:15990 Kč
Stůl na stolní tenis inSPORTline Sunny 700 5 (100%) 23 hodnocení

Stůl na stolní tenis inSPORTline Sunny 700 je moderní pingpongový stůl, který je díky svým unikátním vlastnostem určen převážně pro venkovní využití. Stůl je vyroben z kvalitní ocelové konstrukce, která je opatřena vysoce odolným lakem. Tato konstrukce odolává vodě, větru i slunečnímu UV záření. Obvod hrací desky je ze speciálního ACP materiálu (Aluminium Composite Panels), který má dlouholetou životnost i v nepříznivých podmínkách. Stůl inSPORTline Sunny 700 je vyroben v oficiálních rozměrech, které stanovila Mezinárodní Federace Stolního Tenisu (ITTF) a uspokojí tak všechny typy hráčů. Speciální systém sklápění Twin-Multi Security je velmi jednoduchý a komfortní, díky čemuž lze stůl snadno skladovat či převážet. Pohodlné převážení zajišťují také kvalitní transportní kolečka o průměru 125 mm. Sklopení jedné poloviny herní desky stolu umožňuje trénink jednotlivce.  Stůl na stolní tenis inSPORTline Sunny 700 je díky svým vlastnostem oblíbeným modelem pingpongových stolů, vhodný pro domácí i klubové využití.Technický popis: oficiální rozměry stolu stanovené Mezinárodní Federací Stolního Tenisu (ITTF) robustní ocelová konstrukce s průměrem profilu 20 x 30 mm speciální systém sklápění Twin-Multi Security (velmi jednoduchý a komfortní) sklopení jedné poloviny herní desky stolu transportní kolečka o průměru 125 mm držák na 2 pálky a 8 míčků (pálky ani míčky nejsou součástí balení) tloušťka desky: 6 mm materiál: deska z MDF (medium density fibreboard, polotvrdá dřevovláknitá deska), ocelová konstrukce s nátěrem, obvod hrací desky z ACP (Aluminium Composite Panels) hmotnost: 54 kg rozměry po sestavení: délka 274 x šířka 152,5 x výška 76 cm rozměry sklopeného stolu: délka 164 x šířka 65 x výška 155 cm síťka součástí balení stůl je vhodný pro venkovní i vnitřní využití


 • Hrací stůl WORKER 4v1
  Hrací stůl WORKER 4v1

  Hrací stůl 4v1 WORKER patří mezi oblíbené multifunkční hrací stoly pro volnočasové aktivity. Základem stolu je stabilní konstrukce z..

  3890 Kč
 • Stůl na stolní tenis Joola 300 S
  Stůl na stolní tenis Joola 300 S

  Stůl na stolní tenis Joola 300 S je výrobkem, u kterého je kladen velký důraz na kvalitu hrací desky. Tento stůl s tloušťkou desky 15 mm a..

  5690 Kč
 • Stůl na stolní tenis Joola Duomat Barva zelená
  Stůl na stolní tenis Joola Duomat Barva zelená

  Stůl na stolní tenis Joola Duomat je soutěžní stůl vysoké kvality s 22 mm silnou deskou. Hrací plocha je opatřena speciální povrchovou..

  18990 KčObjevte: Stoly na stolní tenis V sekci sport | míčové sporty | stolní tenis je možné objevit stůl na stolní tenis insportline sunny 700!
© 2021 Kontakt