Vision17 PRO B2 Box Plexi

Vision17 PRO B2 Box plexi

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Bosport
Cena:1050 KÄŤ
Vision17 PRO B2 Box plexi 4,75 (95%) 18 hodnocenĂ­

Plexi Bosport Vision17 PRO B2 Box je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu a tento model patří mezi nejpopulárnější plexi této značky. Konstrukce je vypouklá, což eliminuje zkreslení při periferním pohledu, vyniká skvělou optickou kvalitou, po stranách jsou ochranné krytky překrývající šroubky, na které se dají natisknout loga Vašeho týmu. Plexi je na vnitřní straně opatřeno vrstvou Antifog proti mlžení, která minimalizuje riziko snížení viditelnosti ve vlhkém prostředí nebo při náhlé změně teploty vzduchu. Z vnější strany plexi nese povrchovou úpravu Antiscratch, která dělá plexi odolnější vůči poškrábání. Plexi je vhodné pro všechny běžné typy helem, je vyrobeno v souladu s evropskou normou EN ISO 102 56, která stanoví podmínky pro výrobu ochranných prostředků hlavy pro lední hokej. Součástí boxu je kromě plexi i návod, čistící emulze, montážní sada a čistící hadřík.Parametry:celní sazebník:39269097zorník:vypouklýzemě původu:EUanti-fog:ano


 • Rukavice Kung-fu PU597 EFFEA velikost L, M, S, XL ÄŤerveno ÄŤernĂ©
  Rukavice Kung-fu PU597 EFFEA velikost L, M, S, XL červeno černé

  Rukavice Kung-fu PU597 jsou rukavice pro bojové umění a sporty, které poskytují oproti ostatním omotávacím bandážím větší ochranu..

  507 KÄŤ
 • BC160 Basic boxovacĂ­ trenažér
  BC160 Basic boxovací trenažér

  Nafukovací boxovací trenažer Merco BC160 Basic je skvělou pomůckou pro odbourávání stresu pro dospělé, pro děti je pak vhodným nástrojem..

  750 KÄŤ
 • BC160 Target boxovacĂ­ trenažér
  BC160 Target boxovací trenažér

  Nafukovací boxovací trenažer Merco BC160 Target je skvělou pomůckou pro odbourávání stresu pro dospělé, pro děti je pak vhodným..

  750 KÄŤ
 • Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R ÄŤervená S
  Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R červená S

  Boxerská helma DBX BUSHIDO ARH-2190R je vyrobena ze zpevněné, umělé kůže a je vyplněna PU pěnou, která dokonale pohlcuje nárazy. Přilba je..

  859 KÄŤ
 • Boxing Ball JR boxovacĂ­ hruška s podstavou
  Boxing Ball JR boxovací hruška s podstavou

  Kvalitní boxovací set Boxing Ball JR je skvělým dárkem nebo hračkou pro hyperaktivní děti, abyste jejich nakumulovanou energii,..

  849 KÄŤ
 • Merco Boxing Ball SR
  Merco Boxing Ball SR

  Už nemusíte chodit do tělocvičny, abyste si procvičili techniku ​​úderu. Jednoduše trénujte doma! Stačí si jen pořídit Merco..

  990 KÄŤ
 • Boxing Speed Ball boxovacĂ­ hruška s přísavkou
  Boxing Speed Ball boxovací hruška s přísavkou

  Už nemusíte chodit do tělocvičny, aby jste si procvičili techniku ​​úderu. Jednoduše trénujte doma! Stačí si jen pořídit boxovací..

  790 KÄŤ
 • Mini Boxing Ball stolnĂ­ boxovacĂ­ hruška
  Mini Boxing Ball stolní boxovací hruška

  Chcete dopřát Vašim dětem více fyzické aktivity? Ukažte jim jinou zábavu než nabízí obrazovky smartphonů a televize. Dopřejte jim více..

  395 KÄŤ
 • FigurĂ­na DBX BUSHIDO 120cm - 15kg
  FigurĂ­na DBX BUSHIDO 120cm - 15kg

  Tréninková figurína DBX BUSHIDO imituje živého protivníka a používá se v MMA, judu a zápasu jako pomůcka k realistickému nácviku kopů,..

  3529 KÄŤObjevte: Box V sekci sport | bojové sporty je možné objevit vision17 pro b2 box plexi!
© 2021 Kontakt