Acme Thunderer 63 Profi

Acme Thunderer 63 Profi

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Acme
Cena:249 Kč
Acme Thunderer 63 Profi 2,75 (55%) 18 hodnocení

Píšťalka ACME Thunderer 63 Profi najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodování a soudcování průběhu utkání, tréninků či jiných sportovních výkonů. Tato píšťalka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu s vrstvou chromu, díky němuž je schopna produkovat kvalitní akustický signál. Píšťalka se vyrábí v rozměru 5 cm a v její vrchní části je pevné očko pro snadné provlečení šňůrky a pověšení píšťalky například kolem krku.Technický popis: vyrobena z velice kvalitního a odolného kovu s chromovou vrstvou pevné očko pro provlečení šňůrky vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu vhodné i pro profesionální využití rozměr: 5 cm


 • inSPORTline BND63
  inSPORTline BND63

  Řemínek na zápěstí pro píšťalku inSPORTline BND63 je vhodný pro píšťalky s okem. Za něj lze šňůku jednoduše upevnit pomocí plastové..

  79 Kč
 • inSPORTline WH185 - se závěsnou šňůrou
  inSPORTline WH185 - se závěsnou šňůrou

  Plastová píšťalka inSPORTline WH185 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  109 Kč
 • inSPORTline WH175
  inSPORTline WH175

  Kovová píšťalka inSPORTline WH175 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  149 Kč
 • inSPORTline WH162
  inSPORTline WH162

  Kovová píšťalka inSPORTline WH162 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  99 Kč
 • Acme Thunderer 59.5
  Acme Thunderer 59.5

  Píšťalka pro sportovní účely ACME Thunderer 59.5 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh..

  219 Kč
 • Joola X-Glue Green Power 37 ml
  Joola X-Glue Green Power 37 ml

  Lepidlo na pingpongové pálky Joola X-Glue Green Power 37 ml je odzkoušené lepidlo na vodní bázi, které neobsahuje žádné škodlivé látky...

  269 Kč
 • inSPORTline Nedel
  inSPORTline Nedel

  Ochranná plachta na pingpongový stůl inSPORTline Nedel je vyrobena z vysoce kvalitního PVC materiálu. Je opatřena elastickým stahovacím..

  899 Kč
 • inSPORTline Voila modrá
  inSPORTline Voila modrá

  Ochranná plachta na pingpongový stůl inSPORTline Voila je vyrobena z PVC materiálu odolného proti vodě, povětrnostním vlivům i přímému..

  549 Kč
 • inSPORTline VB76 - s magnety
  inSPORTline VB76 - s magnety

  Trenérská deska na volejbal inSPORTline VB76 s magnety je nezbytnou součástí výbavy každého trenéra v nižších soutěžích i v..

  779 KčObjevte: Doplňky na florbal V sekci sport | míčové sporty | florbal je možné objevit acme thunderer 63 profi!
© 2021 Kontakt