Harrows Lets Play Darts

Harrows Lets Play Darts

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Harrows
Cena:1190 Kč
Harrows Lets Play Darts 3,5 (70%) 25 hodnocení

Harrows Let's Play Darts je kompletní set terče a 6 šipek, vhodný do klubu, hospody i domácí herny!  Protože je vyrobený z kvalitního sisalu, vyznačuje se vysokou hustotou vlákna, což je zárukou pevného uchycení kovového hrotu šipky v terči. Profil drátů, které tvoří kostru terče je kulatý a střed terče nemá žádná dodatečná uchycení. V balení také samozřejmě najdete i držák pro upevnění terče ke zdi. Šipky jsou zakončeny ocelovými hroty.Technický popis: značkový sisalový terč vhodný pro profesionální turnaje vysoká hustota vlákna pro co nejlepší zachycení šipky v terči kulatý profil drátu žádná dodatečná uchycen ve středu terče vysoce odolný materiál odpovídá mezinárodním standardům držák na zeď součástí balení průměr terče: 35 cm tvar drátů: kulatý materiál: sisal šipky: 6 ks s ocelovými hroty


 • Harrows Jade 1010 3ks
  Harrows Jade 1010 3ks

  Šipkové letky Harrows Velos Jade 1010 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné a..

  49 Kč
 • Harrows Micro 2BA bílé 30 ks
  Harrows Micro 2BA bílé 30 ks

  Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou jako náhradní hroty pro softové šipky. Špička hvězdicového tvaru dodává hrotu optimální pevnost a..

  59 Kč
 • Harrows Velos Smokey 1009 3ks
  Harrows Velos Smokey 1009 3ks

  Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné..

  49 Kč
 • Harrows Vivid Soft 18g R Black 3ks
  Harrows Vivid Soft 18g R Black 3ks

  Unikátní řada šipek Vivid je ohromujícím, vrcholným modelem mosazných šipek Harrows. Pečlivě vysoustružená těla šipek jsou povrchově..

  579 KčObjevte: Terče V sekci sport | ostatní sporty a šipky je možné objevit harrows lets play darts!
© 2021 Kontakt