Harrows Pros Choice Complete Set

Harrows Pros Choice Complete Set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Harrows
Cena:2990 Kč
Harrows Pros Choice Complete Set 5 (100%) 26 hodnocení

Harrows Pro's Choice je kompletní sada pro hraní šipek, navíc uschovaná v krásné skříňce z dubového dřeva! Uvnitř naleznete sisalový terč Official Competition, který se vyznačuje vysokou hustotou vlákna pro pevné zachycení ocelových šipek v terči. Profil drátů, které tvoří kostru terče, je kulatý a střed terče nemá žádná dodatečná uchycení. Pak tu máme 6 šipek Harrows s ocelovými hroty, tabulky a křídu pro zaznamenávání skóre a nakonec prachovku na mazání. Celou skříňku upevníte ke zdi pomocí zavěšovacích oček na zadní straně.Technický popis: kompletní set šesti ocelových šipek a sisalového terče v krásné dřevěné skříňce vysoká hustota vlákna pro co nejlepší uchycení šipky v terči klasický kruhový profil drátu čistý střed terče bez uchycení vysoce odolný materiál průměr terče: 35 cm tvar drátů: kulatý materiál terče: sisal materiál skříňky: dubové dřevo obsah balení: sisalový terč Harrows Official Competition, skříňka na terč, šipky Steel (6 ks), tabulky na skóre (2 ks), křída (2 ks), prachovka


 • Harrows Jade 1010 3ks
  Harrows Jade 1010 3ks

  Šipkové letky Harrows Velos Jade 1010 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné a..

  49 Kč
 • Harrows Micro 2BA bílé 30 ks
  Harrows Micro 2BA bílé 30 ks

  Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou jako náhradní hroty pro softové šipky. Špička hvězdicového tvaru dodává hrotu optimální pevnost a..

  59 Kč
 • Harrows Velos Smokey 1009 3ks
  Harrows Velos Smokey 1009 3ks

  Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné..

  49 KčObjevte: Terče V sekci sport | ostatní sporty a šipky je možné objevit harrows pros choice complete set!
© 2021 Kontakt