Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour

Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Harrows
Cena:229 Kč
Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour 3,25 (65%) 19 hodnocení

Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních násadek Supergrip, a to ve 3 různých designech. Na rozdíl od tradičních násadek je pro připevnění letek není třeba otevírat, což zajistí neuvěřitelně silný stisk.Technický popis: sada 9 násadek značky Harrows 3 různá barevná provedení na rozdíl od tradičních násadek je pro nasazení letky není třeba otevírat typ násadek: Supergrip Medium délka: 47 mm hmotnost: 1,2 g poznámka: odstíny jednotlivých barev se mohou mírně lišit od ilustrační fotky


 • Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro
  Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro

  Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních..

  229 Kč
 • Harrows Twin Pack Medium White
  Harrows Twin Pack Medium White

  Harrows Twin Pack Medium je zvýhodněná sada násadek a letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete legendární násadky..

  99 Kč
 • Harrows Anodised Aluminium Medium Blue
  Harrows Anodised Aluminium Medium Blue

  Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue vyniká svou jednoduchostí, je stylová a má extrémní životnost. Tyto násadky z tvrzeného..

  79 Kč
 • Harrows Lets Play Darts
  Harrows Lets Play Darts

  Harrows Let's Play Darts je kompletní set terče a 6 šipek, vhodný do klubu, hospody i domácí herny!  Protože je vyrobený z..

  1190 Kč
 • Harrows Pros Choice Complete Set
  Harrows Pros Choice Complete Set

  Harrows Pro's Choice je kompletní sada pro hraní šipek, navíc uschovaná v krásné skříňce z dubového dřeva! Uvnitř naleznete sisalový..

  2990 Kč
 • Harrows Choice Series 3
  Harrows Choice Series 3

  Harrows Masters Choice Series 3 je špičkový elektronický terč pro náročné! Je skvělý pro větší společnost, protože si na něm parádně..

  2290 KčObjevte: Násadky na šipky V sekci sport | ostatní sporty | terče a šipky je možné objevit harrows supergrip tri pack medium colour!
© 2021 Kontakt