Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro

Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Harrows
Cena:229 Kč
Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro 2,75 (55%) 18 hodnocení

Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních násadek Supergrip, a to ve 3 různých designech. Na rozdíl od tradičních násadek je pro připevnění letek není třeba otevírat, což zajistí neuvěřitelně silný stisk.Technický popis: sada 9 násadek značky Harrows 3 různá barevná provedení na rozdíl od tradičních násadek je pro nasazení letky není třeba otevírat typ násadek: Supergrip Medium délka: 47 mm hmotnost: 1,2 g


 • Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour
  Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour

  Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních..

  229 Kč
 • Harrows Twin Pack Medium Red
  Harrows Twin Pack Medium Red

  Harrows Twin Pack Medium je zvýhodněná sada násadek a letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete legendární násadky..

  99 Kč
 • Harrows Twin Pack Medium White
  Harrows Twin Pack Medium White

  Harrows Twin Pack Medium je zvýhodněná sada násadek a letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete legendární násadky..

  99 Kč
 • Harrows Lets Play Darts
  Harrows Lets Play Darts

  Harrows Let's Play Darts je kompletní set terče a 6 šipek, vhodný do klubu, hospody i domácí herny!  Protože je vyrobený z..

  1190 Kč
 • Harrows Pro Matchplay Board
  Harrows Pro Matchplay Board

  Harrows Pro Matchplay Board přináší vyšší level při hraní šipek! Díky žiletkovým drátům se šipky od drátu neodrazí, ale sklouznou po..

  1990 Kč
 • Harrows Pros Choice Complete Set
  Harrows Pros Choice Complete Set

  Harrows Pro's Choice je kompletní sada pro hraní šipek, navíc uschovaná v krásné skříňce z dubového dřeva! Uvnitř naleznete sisalový..

  2990 Kč
 • Harrows Choice Series 3
  Harrows Choice Series 3

  Harrows Masters Choice Series 3 je špičkový elektronický terč pro náročné! Je skvělý pro větší společnost, protože si na něm parádně..

  2290 Kč
 • Harrows Electro Series 3
  Harrows Electro Series 3

  Harrows Electro Series 3 je super elektronický terč pro každou správnou partu! Parádně si na něm zahraje až 8 hráčů. Ale ani osamocený..

  1190 KčObjevte: Násadky na šipky V sekci sport | ostatní sporty | terče a šipky je možné objevit harrows supergrip tri pack medium pro!
© 2021 Kontakt