Jdbug Air Surfer 76mm

Jdbug Air Surfer 76mm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Jdbug
Cena:219 Kč
Jdbug Air Surfer 76mm 5 (100%) 21 hodnocení

Náhradní kolečko pro koloběžku JD BUG Air Surfer 76mm je zadní polyuretanové kolečko s plastovým středem, vhodné pro speciální koloběžku JD BUG Air Surfer. Kolečko je vybaveno spolehlivými ložisky ABEC 5 s nižším valivým odporem. Je ideální ve chvílích, kdy dojde k poškození originálních, původních koleček koloběžky.Technický popis: kolečka: PU 76 mm ložiska: ABEC 5 černá barva plastové jádro, červená barva


 • Yedoo Mushing set 25,4 mm
  Yedoo Mushing set 25,4 mm

  Musherský set Yedoo 25,4 mm na koloběžku je určen nejen pro sportovní mushery, ale také pro všechny majitele psů, kteří chtějí spojit..

  859 Kč
 • Crussis Stojánek pro koloběžku Cross
  Crussis Stojánek pro koloběžku Cross

  Stojánek CRUSSIS pro koloběžku Cross je klasický stojánek na koloběžku určený speciálně pro modely Crussis Cross. Tento lehký stojánek je..

  499 Kč
 • Crussis Široký nášlap
  Crussis Široký nášlap

  Široký nášlap CRUSSIS vám umožní stát na koloběžce oběma nohama. Tento náhradní díl upevníte na koloběžku místo původního..

  599 Kč
 • WORKER Scootbag 200
  WORKER Scootbag 200

  Taška na koloběžku WORKER Scootbag 200 přijde vhod pro pohodlnější přenášení skládací koloběžky v případě, kdy na ni nechcete nebo..

  399 Kč
 • Crussis Active
  Crussis Active

  Zadní blatník pro koloběžky Crussis Active je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si..

  329 KčObjevte: Komponenty pro koloběžky V sekci sport | cyklistika je možné objevit jdbug air surfer!
© 2021 Kontakt