Kellys Starlight Policista - S

Kellys Starlight Policista - S

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Kellys
Cena:139 Kč
Kellys Starlight Policista - S 4 (80%) 22 hodnocení

Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě vyšší viditelnost je vesta opatřena zvýrazňujícími stříbrnými pruhy, které zaručují dokonalou bezpečnost Vašich dětí. Vesta je vyzdobena zábavnými motivy, děti se tak nebudou ostýchat vestu nosit. Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je vhodná pro školní výlety, procházky, různé túry, ale i jízdu na kole, bruslích či koloběžce. Vesta byla testována v Technickém kontrolním sdružení TÜV v Německu a splňuje normu ČSN EN 11356. O bezpečí Vašich dětí se tak již nebudete muset strachovat.Technický popis: dětská reflexní vesta reflexní materiál 3M Scotchlite snadné nasazování zvýrazňovací pruhy suchý zip pro lepší nastavení velikosti vyhovuje normě ČSN EN 13356 testováno a certfikováno v TÜV v Německu materiál: 100% polyester barva: reflexní žlutá, stříbrná vhodné při výletech, procházkách, túrách či jízdě na kole Tabulka velikostí: Velikost XS S M L Výška vesty (cm) 36 40 45 48 Šířka vesty (cm) 28 31 35 39 Průměr otvoru pro hlavu (cm) 15 18 22 25


 • Kellys Starlight Policista - L
  Kellys Starlight Policista - L

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 Kč
 • Kellys Shadow 40x3 cm
  Kellys Shadow 40x3 cm

  Reflexní páska Kellys Shadow 40x3 cm je ideálním bezpečnostním prvkem pro cyklisty či chodce. Chodci mají povinnost při pohybu mimo obec a..

  79 Kč
 • Kellys Twilight 016 50x4 cm
  Kellys Twilight 016 50x4 cm

  Reflexní páska Kellys Twilight 50x4 cm je elastická páska s možností nastavení velikosti a zapínáním na suchý zip. Je ideálním..

  119 Kč
 • Kellys Twilight 016 40x4 cm
  Kellys Twilight 016 40x4 cm

  Reflexní páska Kellys Twilight 40x4 cm je elastická páska s možností nastavení velikosti a zapínáním na suchý zip. Je ideálním..

  109 Kč
 • Spark Neon Reflexní žlutá - L
  Spark Neon Reflexní žlutá - L

  Reflexní vesta SPARK Neon je univerzální sportovní vesta se širokou škálou využití. Přední strana vesty je tvořena z větruodolného..

  990 Kč
 • inSPORTline Luzyband
  inSPORTline Luzyband

  Reflexní páska inSPORTline Luzyband pomůže zvýšit pasivní bezpečnost při pohybu v noci, za snížené viditelnosti a zhoršených..

  79 KčObjevte: Reflexní pásky a klipy V sekci sport | ostatní sporty | běhání je možné objevit kellys starlight policista - s!
© 2021 Kontakt