Kellys Starlight Smajlík - L

Kellys Starlight Smajlík - L

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:Kellys
Cena:139 Kč
Kellys Starlight Smajlík - L 3,25 (65%) 28 hodnocení

Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě vyšší viditelnost je vesta opatřena zvýrazňujícími stříbrnými pruhy, které zaručují dokonalou bezpečnost Vašich dětí. Vesta je vyzdobena zábavnými motivy, děti se tak nebudou ostýchat vestu nosit. Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je vhodná pro školní výlety, procházky, různé túry, ale i jízdu na kole, bruslích či koloběžce. Vesta byla testována v Technickém kontrolním sdružení TÜV v Německu a splňuje normu ČSN EN 11356. O bezpečí Vašich dětí se tak již nebudete muset strachovat.Technický popis: dětská reflexní vesta reflexní materiál 3M Scotchlite snadné nasazování zvýrazňovací pruhy suchý zip pro lepší nastavení velikosti vyhovuje normě ČSN EN 13356 testováno a certfikováno v TÜV v Německu materiál: 100% polyester barva: reflexní žlutá, stříbrná vhodné při výletech, procházkách, túrách či jízdě na kole Tabulka velikostí: Velikost XS S M L Výška vesty (cm) 36 40 45 48 Šířka vesty (cm) 28 31 35 39 Průměr otvoru pro hlavu (cm) 15 18 22 25


  • Kellys Starlight Kolo - S
    Kellys Starlight Kolo - S

    Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

    139 KčObjevte: Reflexní pásky a klipy V sekci sport | ostatní sporty | běhání je možné objevit kellys starlight smajlík - l!
© 2021 Kontakt