Nortec Alp XL (44-48)

Nortec Alp XL (44-48)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: HorolezectvĂ­
Dodavatel:Nortec
Cena:999 KÄŤ
Nortec Alp XL (44-48) 3,5 (70%) 24 hodnocenĂ­

Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i myslivci a další pracovníci v zasněžených oblastech. Nesmeky během chvilky snadno nasadíte na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. 13 dlouhých hrotů z nerezové oceli zajistí perfektní stabilitu i v hlubším sněhu. Uklouznutí nebude hrozit ani na ledu, blátě či jiném kluzkém povrchu. Hroty jsou optimálně rozmístěny tak, aby byly zajištěny co nejlepší vlastnosti na každém povrchu. Ocelová konstrukce s hroty je připevněna k vysoce odolnému elastomeru umístěnému na vrchní straně boty. Ten drží celý nesmek pohromadě a na svém místě, k botě dokonale přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nebude hromadit sníh či jiné nečistoty jako popadané listí. Nesmeky Nortec Alp jsou dodávány s praktickým obalem opatřeným poutkem, ve kterém je můžete bezpečně přenášet a skladovat. Hroty tak nepoškodí zbytek věcí v batohu. Nesmeky jsou ideální volbou pro všechny milovníky hor a pracovníky v lesích či jiných zasněžených oblastech.     Technický popis: praktické nesmeky na obuv výborná mechanická odolnost tepelně ošetřené nerezové hroty výborná trakce dokonalá stabilita snadné a rychlé nasazení zajištění páskem na suchý zip velmi lehké odolné polyesterové pouzdro součástí balení vhodné pro treking, nordic walking, myslivost či pracovní činnosti počet hrotů: 13 délka hrotů: 7 mm, 17 mm materiál: nerezová ocel, silikonový elastomer hmotnost: 460 g (pár)


 • Ferrino Baldas Nevada Castor Special
  Ferrino Baldas Nevada Castor Special

  Sněžnice FERRINO Baldas Nevada Castor Special jsou kvalitní sněžnice ideální do terénu a na jakýkoliv druh sněhu. I přesto, že jsou..

  2890 KÄŤ
 • Ferrino Baldas Lys Castor Special šedo-limetková
  Ferrino Baldas Lys Castor Special šedo-limetková

  Sněžnice FERRINO Baldas Lys Castor Special jsou kvalitní sněžnice ideální pro náročné výpravy. Speciálně snížený profil bočnic..

  2790 KÄŤ
 • Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m
  Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m

  Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Slackline inSPORTline ergo 25..

  1290 KÄŤ
 • Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 15 m
  Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 15 m

  Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Pás Slackline inSPORTline..

  989 KÄŤ


 • Nortec Alp M (35-39)
  Nortec Alp M (35-39)

  Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking,..

  999 KÄŤ
 • Nortec Alp L (40-43)
  Nortec Alp L (40-43)

  Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking,..

  999 KÄŤ
 • Nortec Trail M (39-41)
  Nortec Trail M (39-41)

  Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové..

  1749 KÄŤ
 • Nortec Trail L (42-44)
  Nortec Trail L (42-44)

  Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové..

  1749 KÄŤ

Objevte: Mačky a nesmeky V sekci sport | horolezectví je možné objevit nortec alp xl (44-48)!
© 2021 Kontakt