Nortec Nordic černá - L (40-43)

Nortec Nordic černá - L (40-43)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Horolezectví
Dodavatel:Nortec
Cena:1390 Kč
Nortec Nordic černá - L (40-43) 3,75 (75%) 19 hodnocení

Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadno nasadíte na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. Díky 21 hrotům z nerezové oceli Vám nebude hrozit uklouznutí na ledu, sněhu, blátě či jiném kluzkém povrchu. Hroty jsou optimálně rozmístěny tak, aby byla zajištěna co nejlepší stabilita. Ocelová konstrukce s hroty je připevněna k vysoce odolnému elastomeru umístěnému na vrchní straně boty. Ten drží celý nesmek pohromadě a na svém místě, k botě dokonale přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nebude hromadit sníh či jiné nečistoty jako popadané listí. Nesmeky Nortec Nordic jsou dodávány s kompaktním pevným obalem opatřeným poutkem, ve kterém je můžete bezpečně přenášet a skladovat. Hroty tak nepoškodí zbytek věcí v batohu. Nesmeky jsou ideální volbou pro běžce, výletníky, myslivce, ale i pro běžnou chůzi v zasněžených nebo zledovatělých oblastech.    Technický popis: praktické nesmeky na obuv výborná mechanická odolnost tepelně ošetřené nerezové hroty výborná trakce dokonalá stabilita snadné a rychlé nasazení velmi lehké pevné pouzdro součástí balení vhodné pro běh, treking, nordic walking, myslivost i běžnou chůzi počet hrotů: 21 délka hrotů: 8 mm materiál: nerezová ocel, silikonový elastomer hmotnost: 290 g (velikost M, pár)


 • Nortec Nordic zelená - M (35-39)
  Nortec Nordic zelená - M (35-39)

  Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci...

  1390 Kč
 • Nortec Nordic zelená - L (40-43)
  Nortec Nordic zelená - L (40-43)

  Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci...

  1390 Kč
 • Nortec Alp M (35-39)
  Nortec Alp M (35-39)

  Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i..

  999 Kč
 • Nortec Alp L (40-43)
  Nortec Alp L (40-43)

  Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i..

  999 Kč
 • Ferrino Baldas Nevada Castor Special
  Ferrino Baldas Nevada Castor Special

  Sněžnice FERRINO Baldas Nevada Castor Special jsou kvalitní sněžnice ideální do terénu a na jakýkoliv druh sněhu. I přesto, že jsou..

  2890 Kč
 • Ferrino Baldas Lys Castor Special šedo-limetková
  Ferrino Baldas Lys Castor Special šedo-limetková

  Sněžnice FERRINO Baldas Lys Castor Special jsou kvalitní sněžnice ideální pro náročné výpravy. Speciálně snížený profil bočnic..

  2790 Kč
 • Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m
  Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m

  Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Slackline inSPORTline ergo 25..

  1290 KčObjevte: Mačky a nesmeky V sekci sport | horolezectví je možné objevit nortec nordic černá - l (40-43)!
© 2021 Kontakt