Primus PowerLighter Black

Primus PowerLighter Black

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Campingové doplňky
Dodavatel:Primus
Cena:619 Kč
Primus PowerLighter Black 2,75 (55%) 19 hodnocení

Zapalovač Primus PowerLighter se bude nadmíru hodit na každý outdoorový výlet do přírody. S jeho pomocí můžete zapálit vařič či rozdělat oheň, a to za jakéhokoliv počasí. Díky výkonné trysce teplota plamene dosahuje až 1300 °C. Lze jej opakovaně naplnit palivem, proto je vhodný pro vícečetné použití. Disponuje také praktickým poutkem na zavěšení. Zapalovač se prodává prázdný. Technický popis: lehký piezo zapalovač  plyn lze opakovaně doplňovat poutko na zavěšení  vhodný do každého počasí teplota plamene: 1300 °C čas nonstop hoření: 30 minut  materiál: bioplast PLA hmotnost: 67 g (bez paliva) rozměry: 8 x 5 x 2 cm


 • Primus PowerLighter Red
  Primus PowerLighter Red

  Zapalovač Primus PowerLighter se bude nadmíru hodit na každý outdoorový výlet do přírody. S jeho pomocí můžete zapálit vařič či..

  619 Kč
 • Primus Ignition Steel Large Black
  Primus Ignition Steel Large Black

  Křesadlo Primus Ignition Steel Large se díky svým malým rozměrům bez problému vejde do kapsy a bude užitečným společníkem nejen na..

  459 Kč
 • Highlander Deluxe
  Highlander Deluxe

  Kompas Highlander Deluxe patří mezi nezbytnou výbavu pro přežití ve volné přírodě. Spolu s mapou pomáhá se správnou navigací a..

  160 Kč
 • Yate Yate vak
  Yate Yate vak

  Vak pro nafukování Yate je speciální vak, který slouží jako měch pro nafukování modelů karimatek Nomad, Voyager a Scout. Vak má ve..

  350 Kč
 • inSPORTline Umbrello
  inSPORTline Umbrello

  Deštník inSPORTline Umbrello je skvělý parťák do nevlídného počasí. Spolehlivá vystřelovací kovová konstrukce s 10 paprsky a odolná..

  649 Kč
 • JuBö Firesteel Stick
  JuBö Firesteel Stick

  S křesadlem JuBö Firesteel Stick rychle zapálíte papír či dřevo, aniž byste se museli ohlížet na povětrnostní podmínky. Zatímco..

  180 KčObjevte: Campingové doplňky V sekci outdoor je možné objevit primus powerlighter black!
© 2021 Kontakt