Prosmart TLS-H Modrá

Prosmart TLS-H modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Prosmart
Cena:11190 Kč
Prosmart TLS-H modrá 3 (60%) 26 hodnocení

Nastavitelný boxovací trenažér Prosmart TLS-H je určený pro nácvik účinné techniky kopu a úderu. Při boxování zároveň dochází ke správnému držení těla, zlepšování kondice i odbourávání stresu. Pomocí boxovacího trenažéru lze cvičit rychlost úderů, přesnost, sílu nebo také vytrvalost. Tvar reálného těla umožňuje kontrolovat, do jaké části protivníka udeříte. Výšku lze nastavit až na 8 různých poloh v rozmezí 158 - 190 cm. Nastavitelný boxovací trenažér Prosmart TLS-H je vyroben z odolného gumového materiálu, který má výborné absorpční účinky. Podstava vyrobená z plastového materiálu má objem 90l a lze ji vyplnit vodou nebo pískem (doporučuje se vodou). Díky těmto výborným vlastnostem se stal plnící boxovací trenažér Prosmart TLS-H velmi oblíbeným a vyhledávaným. Technický popis: kvalitní nastavitelný boxovací trenažér absorpční vlastnosti dochází k zlepšování kondice, odbourávání stresu lze cvičit rychlost nebo přesnost úderů reálný tvar těla materiál těla: odolná guma materiál podstavy: PVC průměr podstavy: 58 cm výška podstavy: 50 cm objem podstavy: 90 l výška těla: 72 cm celková výška: 158 - 190 cm (8 pozic) hmotnost: 10 kg (v nenaplněném stavu) vhodné pro nácvik kopů, úderů či správného držení těla určené pro komerční i nekomerční využití


 • inSPORTline Nástěnný držák šibenice 76 x 76 cm
  inSPORTline Nástěnný držák šibenice 76 x 76 cm

  Držák na boxovací pytel - šibenice je robustní držák vyrobený z kvalitní oceli. Profil o rozměrech 4 x 4 cm zaručuje maximální odolnost..

  1149 Kč
 • inSPORTline 15 kg červená
  inSPORTline 15 kg červená

  Dětský boxovací pytel inSPORTline 15 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je..

  1149 Kč
 • inSPORTline 10 kg červená
  inSPORTline 10 kg červená

  Boxovací pytel inSPORTline o hmotnosti 10 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je..

  899 KčObjevte: Pytle a hrušky V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit prosmart tls-h modrá!
© 2021 Kontakt