Shindo Sport Hákovací Boxovací Pytel Shindo Sport

Shindo Sport Hákovací boxovací pytel Shindo Sport

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Shindo Sport
Cena:1999 Kč
Shindo Sport Hákovací boxovací pytel Shindo Sport 4,75 (95%) 21 hodnocení

Hákovací boxerský pytel Shindo Sport je díky svému specifickému tvaru s rozšířením v horní části ideálním boxovacím pytlem pro nácvik boxerské techniky hákování. Použití kvalitního materiálu a pevných švů zaručuje, že si boxovací pytel svůj specifický tvar zachová. Průměr pytle je v nejužší (spodní) části 35 cm a plynule směrem nahoru přechází až do průměru 47 cm. Hákovací boxerský pytel ale nemusí být používán čistě pro nácvik háku, ale i ostatních boxerských technik nebo úderů lokty. Pro svou výšku 140 cm může být využit i pro nácvik obloukových kopů a vysokých kopů z kickboxu nebo thajského boxu. Díky těmto vlastnostem je hákovací boxerský pytel Shindo Sport vyhledávaný a oblíbený.Technický popis: určen pro nácvik techniky hákování specifický tvar kvalitní materiál a pevné švy uchycení na řetězech materiál: syntetická kůže výška: 140 cm průměr v nejširší části: 47 cm průměr v nejužší části: 35 cm hmotnost: 48 kg boxovací pytle jsou plněny ručně, jejich hmotnost se může mírně lišit


 • Aqua Bag Hanging Kit
  Aqua Bag Hanging Kit

  Řetěz na vodní boxovací pytle Aqua Bag Hanging Kit je závěsné zařízení pro snadné uchycení Vašeho vodního boxerského pytle. S délkou..

  1390 Kč
 • Aqua Bag Punching Bag 55 kg
  Aqua Bag Punching Bag 55 kg

  Vodní boxovací pytel Aqua Punching Bag 55 kg je skvělou tréninkovou pomůckou pro každého boxera nebo MMA zápasníka. Unikátní je v tom, že..

  4890 Kč
 • SportKO GP6 červená
  SportKO GP6 červená

  Boxovací pytel SportKO GP6 je speciálně tvarovaný pytel vhodný i pro náročné uživatele. Díky tvaru kapky má níže položené..

  2490 Kč
 • SportKO GP5 černá
  SportKO GP5 černá

  Boxovací pytel SportKO GP5 je speciálně tvarovaný pytel vhodný i pro náročné uživatele. Díky specifickému tvaru je ideální pro různé..

  2790 KčObjevte: Pytle a hrušky V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit shindo sport hákovací boxovací pytel shindo sport!
© 2021 Kontakt