Shindo Sport Pao

Shindo Sport Pao

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Shindo Sport
Cena:790 KÄŤ
Shindo Sport Pao 5 (100%) 27 hodnocenĂ­

Tréninková lapa Shindo Sport Pao je lapa určená především na sporty, ve kterých jsou používány jak údery rukou, tak i nohou (thajský box, kickbox, MMA...). Lapa má na zadní části dva pevné obepínací suché zipy a jedno madlo pro uchycení dlaní. Disponuje rovněž kvalitním polstrováním o síle 12 cm a pevnými švy, což zaručuje dlouhou životnost lapy. Na horní hraně lapy je zip, kterým se dá případně polstrování upravit. Díky tomu je lapa Shindo Sport Pao oblíbeným vybavením příznivců nejen kickboxu, thajského boxu či MMA.Technický popis: úderová i kopová lapa kvalitní polstrování a materiál vhodné pro bojové sporty typu kickbox, thajský box, MMA na horní hraně zip pro úpravu či opravu polstrování dva obepínací suché zipy a jedno pěstní madlo materiál: syntetická kůže rozměry: 44 x 22 cm šířka polstrování: 12 cm v balení 1 kus


 • Shindo Sport TrĂ©ninková lapa plochá Shindo Sport
  Shindo Sport Tréninková lapa plochá Shindo Sport

  Tréninková lapa plochá Shindo Sport je lapa určená především na bojová umění a sporty, ve kterých se používají kopy (thajský box,..

  1159 KÄŤ
 • Shindo Sport Tajka
  Shindo Sport Tajka

  Tréninková lapa Shindo Sport Tajka je lapa určená především na sporty, ve kterých jsou používány jak údery rukou, tak i nohou (thajský..

  849 KÄŤObjevte: Lapy V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit shindo sport pao!
© 2021 Kontakt