Shindo Sport Tréninková Lapa Plochá Shindo Sport

Shindo Sport Tréninková lapa plochá Shindo Sport

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Shindo Sport
Cena:1159 Kč
Shindo Sport Tréninková lapa plochá Shindo Sport 5 (100%) 28 hodnocení

Tréninková lapa plochá Shindo Sport je lapa určená především na bojová umění a sporty, ve kterých se používají kopy (thajský box, MMA, taekwondo,...). Je vyrobena z kvalitní syntetické kůže a sešita pevnými švy. Na horní hraně lapy je zip, pomocí kterého lze upravit či opravit vnitřní výplň lapy. Na zadní straně jsou tři úchopová madla. Disponuje polstrováním o síle 12 cm. Díky těmto vlastnostem je vyhledávanou lapou u milovníků bojových umění a sportů.Technický popis: velká lapa určená na kopy i údery vhodné pro MMA, thajský box, taekwondo, kickbox a další kvalitní materiál silné polstrování na horní hraně zip pro úpravu či opravu vnitřní výplně tři úchopová madla na zadní straně lapy materiál: syntetická kůže rozměry: 62 x 35 cm šířka polstrování: 12 cm v balení 1 kus


  • Shindo Sport Pao
    Shindo Sport Pao

    Tréninková lapa Shindo Sport Pao je lapa určená především na sporty, ve kterých jsou používány jak údery rukou, tak i nohou (thajský..

    790 KčObjevte: Lapy V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit shindo sport tréninková lapa plochá shindo sport!
© 2021 Kontakt