Spartan Alu 53 Cm Oranžová

Spartan Alu 53 cm oranžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:239 Kč
Spartan Alu 53 cm oranžová 4,75 (95%) 22 hodnocení

Dětská tenisová raketa Spartan Alu je tenisová raketa pro začínající nebo mírně pokročilé malé tenisty. Rám rakety je vyroben z hliníku, díky čemuž je snažší ovladatelnost. Raketa je vhodná pro trénink úderových technik, ale i pro samotnou hru. Dětská tenisová raketa Spartan Alu je dodávaná včetně výpletu a je připravena ihned pro hru. Technický popis: raketa určena pro děti od 7 let (výška cca 110 cm) hliníkový rám nízká hmotnost snadná ovladatelnost velikost: 53 cm hmotnost: 225 g výplet součástí vhodné pro začínající i pokročilé


 • inSPORTline Power 700 modrá
  inSPORTline Power 700 modrá

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Power 700 je moderní pingpongový stůl, který je díky svým unikátním vlastnostem určený pro vnitřní..

  7190 Kč
 • inSPORTline Balis zelená
  inSPORTline Balis zelená

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Balis je cenově dostupný pingpongový stůl, který vyniká svými jedinečnými technickými vlastnostmi. Stůl..

  4790 Kč
 • inSPORTline Pinton modrá
  inSPORTline Pinton modrá

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Pinton je kvalitní a velmi stabilní stůl s vynikajícími herními vlastnostmi. Důmyslné a jednoduché..

  5890 Kč
 • inSPORTline Sunny 700
  inSPORTline Sunny 700

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Sunny 700 je moderní pingpongový stůl, který je díky svým unikátním vlastnostem určen převážně pro..

  15990 KčObjevte: Tenisové rakety V sekci sport | míčové sporty | tenis je možné objevit spartan alu 53 cm oranžová!
© 2021 Kontakt