Spartan Brasil Cordlay

Spartan Brasil Cordlay

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:449 Kč
Spartan Brasil Cordlay 3,5 (70%) 19 hodnocení

Fotbalový míč Brasil Cordley je vhodnou sportovní pomůckou všech fotbalistů, kteří při svých trénincích ocení kvalitní herní vlastnosti tohoto míče. Tento tréninkový míč je vyroben ze syntetické kůže a šit celkem z 32 samostatných dílků. K dostání je ve standardní velikosti 5 a je ideální pro všechny typy povrchů. Díky nejnovějším výrobním technologiím a prověřenému kvalitnímu materiálu tento míč dosahuje mimořádných herních vlastností.  Technický popis: navržen pro herní i tréninkové účely vyroben ze syntetické kůže šit dohromady z 32 dílků k dostání ve standardní velikosti 5 vhodný pro všechny typy povrchů poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Míč na americký fotbal oranžová
  Spartan Míč na americký fotbal oranžová

  Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené..

  179 Kč
 • Spartan Quick kick junior
  Spartan Quick kick junior

  Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou..

  119 Kč
 • Spartan Free Kick bílo-modrá - S
  Spartan Free Kick bílo-modrá - S

  Fotbalové chrániče holenních kostí Free Kick značky Spartan jsou již dlouhá léta opravdu důležitým prvkem sloužícím jako ochrana a..

  159 Kč
 • Spartan Free Kick bílo-modrá - L
  Spartan Free Kick bílo-modrá - L

  Fotbalové chrániče holenních kostí Free Kick značky Spartan jsou již dlouhá léta opravdu důležitým prvkem sloužícím jako ochrana a..

  159 Kč
 • Spartan Florida vel 7. oranžový
  Spartan Florida vel 7. oranžový

  Basketbalový míč Spartan Florida je ideální míč pro trénink všech úrovní basketbalu. Tento míč je vyroben kombinací kvalitního nylonu..

  199 Kč
 • Spartan Outside Beach
  Spartan Outside Beach

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Outside je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  449 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan brasil cordlay!
© 2021 Kontakt