Spartan Chránič Zubů Junior

Spartan Chránič zubů junior

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:59 Kč
Spartan Chránič zubů junior 4,25 (85%) 22 hodnocení

Chránič horního i spodního patra Spartan vhodný pro všechny kontaktní sporty. Zabraňuje skousnutí jazyka a rozptyluje tlak na čelisti při prudkých úderech. Chránič tvoří pryž, která je tvarovatelná po ponoření do horké vody. Zubní chránič se tak perfektně přizpůsobí tvaru i postavení zubů a díky tomu pevně sedí v ústech. Přední část má vykrojenou tak, aby usnadnila dýchání.Technický popis: pro trénink i zápasy velmi přizpůsobivý tvaru čelisti snadno tvarovatelný za tepla opakovaně použitelný materiál: polyethylen, hygienicky nezávadný rozměr junior: šířka 5,5 cm, výška 2 cm rozměr senior: šířka 6,5 cm, výška 2 cm


 • Spartan Chránič zubů senior
  Spartan Chránič zubů senior

  Chránič horního i spodního patra Spartan vhodný pro všechny kontaktní sporty. Zabraňuje skousnutí jazyka a rozptyluje tlak na čelisti při..

  59 Kč
 • Spartan Schienbeinschutz
  Spartan Schienbeinschutz

  Chrániče holení na karate Spartan zabezpečují velmi dobrou ochranu holenních kostí. Díky tvarování optimálně padnou. Výborné..

  390 Kč
 • inSPORTline Punchy L
  inSPORTline Punchy L

  Tréninkové rukavice inSPORTline Punchy jsou kvalitní rukavice vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pro všechna odvětví..

  649 Kč
 • Spartan Handschuh
  Spartan Handschuh

  Rukavice na karate Spartan jsou vyrobené z PU materiálu. Jsou vyplněné velmi kvalitní pěnou a speciálně profilované s dvojitým systémem..

  399 KčObjevte: Boxerské chrániče V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit spartan chránič zubů junior!
© 2021 Kontakt