Spartan Chránič Zubů Senior

Spartan Chránič zubů senior

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:59 Kč
Spartan Chránič zubů senior 3,75 (75%) 21 hodnocení

Chránič horního i spodního patra Spartan vhodný pro všechny kontaktní sporty. Zabraňuje skousnutí jazyka a rozptyluje tlak na čelisti při prudkých úderech. Chránič tvoří pryž, která je tvarovatelná po ponoření do horké vody. Zubní chránič se tak perfektně přizpůsobí tvaru i postavení zubů a díky tomu pevně sedí v ústech. Přední část má vykrojenou tak, aby usnadnila dýchání.Technický popis: pro trénink i zápasy velmi přizpůsobivý tvaru čelisti snadno tvarovatelný za tepla opakovaně použitelný materiál: polyethylen, hygienicky nezávadný rozměr junior: šířka 5,5 cm, výška 2 cm rozměr senior: šířka 6,5 cm, výška 2 cm


 • Spartan Boxerské bandáže 380 cm bílá
  Spartan Boxerské bandáže 380 cm bílá

  Elastická boxovací bandáž Spartan skvěle jistí zápěstí. Délka jedné bandáže je 380 cm a šířka 5 cm. Univerzální použití. Balení..

  190 Kč
 • inSPORTline Punchy M
  inSPORTline Punchy M

  Tréninkové rukavice inSPORTline Punchy jsou kvalitní rukavice vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pro všechna odvětví..

  649 Kč
 • inSPORTline Punchy XL
  inSPORTline Punchy XL

  Tréninkové rukavice inSPORTline Punchy jsou kvalitní rukavice vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pro všechna odvětví..

  649 Kč
 • Spartan Pytlovky
  Spartan Pytlovky

  Trénikové boxerské rukavice Spartan Pytlovky mají tenčí ochrannou vrstvu pro maximální kontakt s pytlem. Nicméně díky kvalitním..

  599 Kč
 • Spartan Full Contact
  Spartan Full Contact

  Kvalitně zpracované boxerské rukavice Spartan Full Contact jsou ideální pro pravidelný trénink na boxovacím pytli i pro kontaktní box...

  849 KčObjevte: Boxerské chrániče V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit spartan chránič zubů senior!
© 2021 Kontakt