Spartan Club Junior Vel. 3 červená

Spartan Club Junior vel. 3 červená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:439 Kč
Spartan Club Junior vel. 3 červená 5 (100%) 23 hodnocení

Fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový míč je šitý celkem z 32 dílků syntetické kůže a je k dostání v červenobílém barevném provedení. Fotbalový míč Club Junior je možné zakoupit ve velikosti 3 (obvod míče 60 cm). Kvalitní materiál a prověřené výrobní technologie dodávají tomuto tréninkovému míči skvělé herní vlastnosti a hra se tak stává skutečnou radostí.Technický popis: vhodný pro tréninkové i zápasové účely vyroben ze syntetické kůže šitý celkem z 32 dílků kůže k dostání ve velikosti 3 (obvod 60 cm) barva: červenobílá vhodný pro všechny typy povrchů poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Match Deluxe
  Spartan Match Deluxe

  Fotbalový míč Match Deluxe je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  590 Kč
 • Spartan Club Junior vel. 4
  Spartan Club Junior vel. 4

  Tento fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento..

  429 Kč
 • Spartan Míč na americký fotbal oranžová
  Spartan Míč na americký fotbal oranžová

  Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené..

  179 Kč
 • Spartan Quick kick junior
  Spartan Quick kick junior

  Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou..

  119 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan club junior vel. 3 červená!
© 2021 Kontakt