Spartan Corner Zelená

Spartan Corner zelená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:290 Kč
Spartan Corner zelená 2,25 (45%) 22 hodnocení

Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je šitý dohromady z 32 samostatných dílků. Celková hmotnost tohoto míče je 400 g a k dostání je ve standardní velikosti 5. Kvalitní materiál a nejmodernější výrobní technologie zaručují tomuto fotbalovému míči výborné letové a herní vlastnosti, které je možné prověřit při hře na všech typech povrchů.Technický popis: pro herní a tréninkové účely vyroben ze syntetické kůže a šitý z 32 dílků k dostání ve standardní velikosti 5 vhodný pro všechny typy povrchů hmotnost míče: 400 g (nejčastěji používaná hmotnostní varianta) poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Corner modrá
  Spartan Corner modrá

  Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je..

  290 Kč
 • Spartan Club Junior vel. 3 červená
  Spartan Club Junior vel. 3 červená

  Fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový..

  439 Kč
 • Spartan Exclusive
  Spartan Exclusive

  Fotbalový míč Spartan Exclusive je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  490 Kč
 • Spartan Brasil Cordlay
  Spartan Brasil Cordlay

  Fotbalový míč Brasil Cordley je vhodnou sportovní pomůckou všech fotbalistů, kteří při svých trénincích ocení kvalitní herní..

  449 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan corner zelená!
© 2021 Kontakt