Spartan Deluxe

Spartan Deluxe

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:449 Kč
Spartan Deluxe 5 (100%) 22 hodnocení

Badmintonová sada Spartan Deluxe je kvalitní sada, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat pro dvojhru. Deluxe je vhodná na rekreační hru na zahradě nebo venkovním hřišti. Rakety vynikají především výbornou ovladatelností, přesným vyvážením, kvalitním výpletem a nízkou hmotností. Díky těmto vlastnostem se stala badmintonová sada Spartan Deluxe vyhledávaným a oblíbeným kompletem pro letní období.Technický popis:   vhodná pro hru venku odolná i při silnějších úderech výborná ovladatelnost přesné vyvážení kvalitní výplet rozměry sítě: 600 x 60 cm složení: hliník/ocel hmotnost balení: 0,4 kg sada obsahuje: 2 rakety, 1 míček, síť, stojan, přenosnou tašku


 • Spartan Sportive červená
  Spartan Sportive červená

  Badmintonový set Spartan Sportive je základní badmintonová sada pro dva hráče. Obsahuje dvě pálky a praktické pouzdro.Technický popis: 2x..

  290 Kč
 • Spartan Badmintonový set se sítí pro 4 hráče
  Spartan Badmintonový set se sítí pro 4 hráče

  Badmintonový set se sítí Spartan je kvalitní sada, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat pro čtyřhru. Sada je vhodná na rekreační..

  469 Kč
 • Spartan Calypso černo-bílá
  Spartan Calypso černo-bílá

  Badmintonová raketa Spartan Calypso je kvalitní celohliníková raketa na badminton s GOSEN výpletem. Díky své konstrukci a použitým..

  229 Kč
 • Spartan Deluxe
  Spartan Deluxe

  Badmintonová sada Spartan Deluxe je kvalitní sada, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat pro dvojhru. Deluxe je vhodná na rekreační..

  449 KčObjevte: Badmintonové rakety V sekci sport | míčové sporty | badminton je možné objevit spartan deluxe!
© 2021 Kontakt