Spartan Míč Na Americký Fotbal Oranžová

Spartan Míč na americký fotbal oranžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:179 Kč
Spartan Míč na americký fotbal oranžová 3,75 (75%) 22 hodnocení

Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené výrobní technologie dodávají tomuto tréninkovému míči skvělé herní vlastnosti a hra se tak stává skutečnou radostí.Technický popis: gumový míč na americký fotbal vyrobeno z gumy vhodný pro rekreační hru poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Corner červená
  Spartan Corner červená

  Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je..

  290 Kč
 • Spartan Corner modrá
  Spartan Corner modrá

  Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je..

  290 Kč
 • Spartan Club Junior vel. 3 červená
  Spartan Club Junior vel. 3 červená

  Fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový..

  439 Kč
 • Spartan Exclusive
  Spartan Exclusive

  Fotbalový míč Spartan Exclusive je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  490 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan míč na americký fotbal oranžová!
© 2021 Kontakt