Spartan Quick Kick Senior

Spartan Quick kick senior

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:119 KÄŤ
Spartan Quick kick senior 2,5 (50%) 27 hodnocenĂ­

Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou součástí fotbalové výstroje. Tyto chrániče poskytují komplexní ochranu a chrání tak současně holeně, Achillovy šlachy a kotníky. Povrch těchto fotbalových chráničů je vyroben z velmi pevného a odolného plastového skeletu. Vnitřní část tvoří kvalitní materiál příjemný při nošení, perfektně přilnavý a efektivně odvádějící pot. Výhodou těchto chráničů je jejich nízká hmotnost a nastavitelná šířka díky jednoduše použitelnému systému řemínků. Fotbalové chrániče Quick Kick jsou k dostání ve velikostech junior a senior.Technický popis: trojitá ochrana holenních kostí, Achillových šlach i kotníků vnější část: z vysoce odolného plastového skeletu vnitřní část: perfektně přilnavá a efektivně odvádí pot nízká hmotnost nastavitelná šířka chrániče díky systému řemínků velikosti: junior a senior  


  • Spartan Quick kick senior
    Spartan Quick kick senior

    Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou..

    119 KÄŤObjevte: Fotbalové chrániče a bandáže V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan quick kick senior!
© 2021 Kontakt