Spartan Trophy Vel 4.

Spartan Trophy vel 4.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:369 Kč
Spartan Trophy vel 4. 5 (100%) 20 hodnocení

Fotbalový míč Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je vhodný na všechny druhy povrchů. Fotbalový míč je šitý z 32 dílků syntetické kůže v černobílém provedení. Fotbalový míč Trophy je k dostání ve velikosti 4, která je vhodná pro menší fotbalisty. Kvalitní výrobní technologie a prověřený materiál jsou zárukou výborných herních vlastností tohoto fotbalového míče Trophy.Technický popis: materiál: syntetická kůže šitý z 32 dílků kůže velikost: 4 (65 cm) barva: černobílá vhodný pro tréninkové i herní účely určen pro všechny typy povrchů poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Club Junior vel. 3 červená
  Spartan Club Junior vel. 3 červená

  Fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový..

  439 Kč
 • Spartan Exclusive
  Spartan Exclusive

  Fotbalový míč Spartan Exclusive je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  490 Kč
 • Spartan Brasil Cordlay
  Spartan Brasil Cordlay

  Fotbalový míč Brasil Cordley je vhodnou sportovní pomůckou všech fotbalistů, kteří při svých trénincích ocení kvalitní herní..

  449 Kč
 • Spartan Trophy vel. 5
  Spartan Trophy vel. 5

  Fotbalový míč SPARTAN Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je..

  399 Kč
 • Spartan Quick kick senior
  Spartan Quick kick senior

  Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou..

  119 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan trophy vel 4!
© 2021 Kontakt