Yate Blue Ice M (36-39)

Yate Blue Ice M (36-39)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: HorolezectvĂ­
Dodavatel:Yate
Cena:230 KÄŤ
Yate Blue Ice M (36-39) 5 (100%) 25 hodnocenĂ­

Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky během okamžiku připraveny k použití. Hroty z tvrzené oceli poskytují skvělou trakci především na rovném či mírně nakloněném povrchu. Jsou optimálně rozmístěny tak, aby byly zajištěny co nejlepší vlastnosti na ušlapaném sněhu i ledu. Jednotlivé hroty jsou připevněny k vysoce odolnému termoplastickému elastomeru umístěnému okolo celé boty, ke které výborně přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nehromadí sníh či jiné nečistoty. Model Blue Ice má vylepšené usazení hrotů, které zamezuje jejich náhodnému vypadnutí. Tyto nesmeky jsou ideální volbou pro každého, kdo chce při chůzi na kluzkých cestách cítit větší jistotu.Technický popis: praktické nesmeky vhodné do města i do přírody perfektně sednou na jakoukoliv obuv elastický popruh zůstává pružný i v mrazu výborná trakce a dokonalá stabilita snadné a rychlé nasazení velmi lehké vhodné pro namrzlé a kluzké chodníky nejsou vhodné pro horolezectví počet hrotů: 10 x 2 materiál: tvrzená ocel, termpolastický elastomer hmotnost:  M - 140 g, L - 145 g, XL - 150 g


 • Yate Blue Ice XL (44-46)
  Yate Blue Ice XL (44-46)

  Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky..

  230 KÄŤ
 • Nortec Trail M (39-41)
  Nortec Trail M (39-41)

  Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce..

  1749 KÄŤ
 • Nortec Trail L (42-44)
  Nortec Trail L (42-44)

  Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce..

  1749 KÄŤObjevte: Mačky a nesmeky V sekci sport | horolezectví je možné objevit yate blue ice m (36-39)!
© 2021 Kontakt