InSPORTline (by Ring Sport) Pikora 100x100x4 Cm Modrá

inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 100x100x4 cm modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:inSPORTline (by Ring Sport)
Cena:2290 Kč
inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 100x100x4 cm modrá 5 (100%) 18 hodnocení

Tatami žíněnka inSPORTline Pikora 100x100x4 je podložka ideální pro judo, karate, MMA a další bojové sporty, kde se využívají techniky hodů a zápas na zemi. Zajišťuje maximální bezpečí sportovců a omezuje riziko zranění na minimum. Spodní část žíněnky je ze speciálního protiskluzového materiálu, jenž zabraňuje jakémukoliv pohybu podložky po zemi. Výplň tvoří měkká polyuretanová pěna, která je pokryta vinylovým PVC s dýhovanou strukturou rýžové slámy. Ta je ideální pro bosé nohy bojovníků a pro ležící techniky poskytuje dostatečnou odolnost pro podporu rychlých pohybů. Dlouhodobou životnost obstarává jak použitý materiál, tak výrobní proces. Žíněnka není lepená, ale pečlivě sešitá. Nehrozí tedy její prasknutí při užívání ani při skladování. Švy jsou zároveň umístěny ve spodní části podložky, takže nepůsobí nijak rušivým dojmem a neomezují pohodlí užívání. Tatami žíněnka inSPORTline Pikora 100x100x4 je skvělou volbou pro každého vyznavače bojových sportů a jeho trenéra.Technický popis: podložka vhodná pro bojové sporty odolný materiál protiskluzová úprava pevně sešitá dlouhodobá životnost snadné čištění zdravotně nezávadná materiál: PVC s texturou rýžové slámy výplň: polyuretanová pěna hustota výplně: 200 kg/m3 rozměry: 100 x 100 cm tloušťka: 4 cm hmotnost: 9,5 kg rozměr balení: cca 100 x 50 x 15 cm vyrobeno v EU


 • inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 200x100x4 cm modrá
  inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 200x100x4 cm modrá

  Tatami žíněnka inSPORTline Pikora 200x100x4 je podložka ideální pro judo, karate, MMA a další bojové sporty, kde se využívají techniky..

  3990 Kč
 • Kellys Sparky Pro
  Kellys Sparky Pro

  Reflexní LED páska Kellys Sparky Pro je stylový reflexní doplněk vhodný pro cyklisty či chodce. Páska s testovaným a certifikovaným..

  129 Kč
 • Kellys Moonlight Reflexní žlutá
  Kellys Moonlight Reflexní žlutá

  Reflexní popruhy Kellys Moonlight jsou skvělým reflexním doplňkem pro cyklisty a motorkáře. Na rozdíl od vesty reflexní šle nijak..

  249 Kč
 • Kellys Starlight Smajlík - S
  Kellys Starlight Smajlík - S

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 Kč
 • Kellys Starlight Smajlík - L
  Kellys Starlight Smajlík - L

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 Kč
 • Kellys Starlight Kolo - S
  Kellys Starlight Kolo - S

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 KčObjevte: Žíněnky V sekci sport | ostatní sporty je možné objevit insportline (by ring sport) pikora 100x100x4 cm modrá!
© 2021 Kontakt