InSPORTline (by Ring Sport) Roshar T110 červená

inSPORTline (by Ring Sport) Roshar T110 červená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní sporty
Dodavatel:inSPORTline (by Ring Sport)
Cena:2890 Kč
inSPORTline (by Ring Sport) Roshar T110 červená 3,25 (65%) 21 hodnocení

Gymnastická žíněnka inSPORTline Roshar T110 je profesionální žíněnka vhodná pro skoky z výšky, nebezpečné dopady, zkrátka všude, kde hrozí poranění způsobené cvičením. Vysokou kvalitu zaručují použité materiály, které jsou odolné a pevné. Podložka je vyrobena z kvalitní umělé kůže, která je díky své přírodní textuře velmi příjemná na dotek. Vyšší pevnosti napomáhají prošité a zesílené rohy, díky čemuž drží žíněnka stálý tvar. Zanedbány nebyly ani použité nitě - jsou vysoce odolné vůči trhání a nijak nepoškozují samotný materiál. Gymnastická žíněnka inSPORTline Roshar T110 je plněna pěnou s tuhostí 110 kg/m3. Ta je o něco tvrdší, a je tak ideální například pro dopady na nohy. Při akrobatickém sportování je bezpečnost na prvním místě, ať už se jedná o gymnastiku nebo jiné náročné disciplíny. Svou odolností a tuhostí je ideální i pro děti a domácí cvičení. Gymnastická žíněnka inSPORTline Roshar T110 Vám bezpečnost při cvičení jistě zaručí.Technický popis: profesionální žíněnka do tělocvičny materiál odolný proti roztržení voděodolná zdravotně nezávadná prošité a zesílené rohy dlouhodobá životnost snadné čištění materiál: umělá kůže výplň: pěna tlumící dopady tuhost: 110 kg/m3 (vyšší tuhost)  rozměry: 200 x 120 cm tloušťka: 5 cm hmotnost: 15 kg rozměry balení: cca 100 x 120 x 20 cm vhodné pro akrobatické cvičení, skoky z výšky, nebezpečné dopady a jiné vyrobeno v EU


 • inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 100x100x4 cm modrá
  inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 100x100x4 cm modrá

  Tatami žíněnka inSPORTline Pikora 100x100x4 je podložka ideální pro judo, karate, MMA a další bojové sporty, kde se využívají techniky..

  2290 Kč
 • inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 200x100x4 cm modrá
  inSPORTline (by Ring Sport) Pikora 200x100x4 cm modrá

  Tatami žíněnka inSPORTline Pikora 200x100x4 je podložka ideální pro judo, karate, MMA a další bojové sporty, kde se využívají techniky..

  3990 Kč
 • Kellys Sparky Pro
  Kellys Sparky Pro

  Reflexní LED páska Kellys Sparky Pro je stylový reflexní doplněk vhodný pro cyklisty či chodce. Páska s testovaným a certifikovaným..

  129 Kč
 • Kellys Moonlight Reflexní žlutá
  Kellys Moonlight Reflexní žlutá

  Reflexní popruhy Kellys Moonlight jsou skvělým reflexním doplňkem pro cyklisty a motorkáře. Na rozdíl od vesty reflexní šle nijak..

  249 Kč
 • Kellys Starlight Smajlík - XS
  Kellys Starlight Smajlík - XS

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 Kč
 • Kellys Starlight Smajlík - M
  Kellys Starlight Smajlík - M

  Dětská reflexní vesta Kellys Starlight je ideálním prostředkem pro zvýšení viditelnosti dětí za jakýchkoliv podmínek. Pro ještě..

  139 KčObjevte: Žíněnky V sekci sport | ostatní sporty je možné objevit insportline (by ring sport) roshar t110 červená!
© 2021 Kontakt