InSPORTline 40-80kg černo-zelená

inSPORTline 40-80kg černo-zelená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bojové sporty
Dodavatel:inSPORTline
Cena:2590 Kč
inSPORTline 40-80kg černo-zelená 5 (100%) 18 hodnocení

Plnící boxovací pytel inSPORTline 40-80 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, techniky kopu, ale i pro nácvik správného držení těla. Boxovací pytel, který je vyroben z kvalitního PVC materiálu, má výšku 120 cm a průměr 33 cm. Boxovací pytel lze snadno naplnit a to od 40 kg až do 80 kg. Plnící boxovací pytel inSPORTline 40-80 kg je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Součástí pytle je i chromový řetěz, který slouží k zavěšení boxovacího pytle.Technický popis: kvalitní plnící boxovací pytel homogenní tvrdost po celé ploše a dokonalá absorpce úderu chromovaný řetěz součástí balení standardní hmotnost: 40 kg maximální doplnění: do 80 kg materiál: syntetická kůže vnitřní materiál: látka možnost doplňující výplně (není součástí balení): kožená/textilní řezanka, suchý písek, pro maximální doplnění hmotnosti - kovové třísky (špony) průměr boxovacího pytle: 33 cm výška boxovacího pytle: 120 cm vhodné pro nácvik úderů či správného držení těla pytel je předvyplněný na 40 kg určené pro domácí využití


 • inSPORTline 20-50kg
  inSPORTline 20-50kg

  Boxovací pytel inSPORTline je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box,..

  1990 Kč
 • inSPORTline Mike
  inSPORTline Mike

  Boxovací pytel inSPORTline Mike je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Jeho povrch je..

  1690 Kč
 • inSPORTline Argumedo
  inSPORTline Argumedo

  Boxovací stojan inSPORTline Argumedo je vhodný nejen pro trénink úderů, ale i pro nácvik kopů a otoček bojových sportů. Stojan obsahuje i..

  6590 Kč
 • Spartan Handschuh
  Spartan Handschuh

  Rukavice na karate Spartan jsou vyrobené z PU materiálu. Jsou vyplněné velmi kvalitní pěnou a speciálně profilované s dvojitým systémem..

  399 Kč
 • Spartan Full Contact
  Spartan Full Contact

  Kvalitně zpracované boxerské rukavice Spartan Full Contact jsou ideální pro pravidelný trénink na boxovacím pytli i pro kontaktní box...

  849 Kč
 • Spartan American Design červeno-bílo-modrá - 6oz
  Spartan American Design červeno-bílo-modrá - 6oz

  Začínáte trénovat box? Juniorské boxerské rukavice Spartan jsou vhodné pro rekreační sport výhradně pro děti a mládež. Rukavice jsou..

  299 Kč
 • Spartan American Design červeno-modrá - 6oz
  Spartan American Design červeno-modrá - 6oz

  Začínáte trénovat box? Juniorské boxerské rukavice Spartan jsou vhodné pro rekreační sport výhradně pro děti a mládež. Rukavice jsou..

  299 Kč
 • Spartan Schienbeinschutz
  Spartan Schienbeinschutz

  Chrániče holení na karate Spartan zabezpečují velmi dobrou ochranu holenních kostí. Díky tvarování optimálně padnou. Výborné..

  390 KčObjevte: Pytle a hrušky V sekci sport | bojové sporty | box je možné objevit insportline 40-80kg černo-zelená!
© 2021 Kontakt