InSPORTline Aerobic Ball 25 Cm

inSPORTline Aerobic Ball 25 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:89 Kč
inSPORTline Aerobic Ball 25 cm 3,75 (75%) 19 hodnocení

Aerobic míč (Overball) inSPORTline má neuvěřitelně široké možnosti využití. Je vhodný pro posilovaní, protahování, balanční cvičení, aerobic i gymnastiku. Můžete cvičit s plně nafoukaným míčem, ale i s podhuštěným míčem. Aerobic míč inSPORTline nabízí množství variant provedení u jednotlivých cviků, pomůže při procvičování partií, které bychom bez něj protahovali obtížně.Technický popis: míč na cvičení je nenáročný na údržbu nosnost: 120 kg průměr: 25 cm (jedná se o maximální doporučený průměr, pro měkčí míč lze nafouknout i do menšího rozměru) materiál: PVC


 • Spartan Outside Beach
  Spartan Outside Beach

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Outside je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  449 Kč
 • Spartan míč Spartan Beachcamp oranžová
  Spartan míč Spartan Beachcamp oranžová

  Volejbalový míč Spartan Beachcamp je určen pro venkovní použití na písku. Při používání na zpevněných plochách může dojít k..

  399 Kč
 • Spartan Hawai
  Spartan Hawai

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Hawai je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  329 Kč
 • Spartan Míč na americký fotbal oranžová
  Spartan Míč na americký fotbal oranžová

  Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené..

  179 Kč
 • inSPORTline Body Trimmer
  inSPORTline Body Trimmer

  Posilovač Body Trimmer je jednoduchou pomůckou pro každodenní posilování prsních svalů, stehen a paží. Body Trimmer pracuje na jednoduchém,..

  239 Kč
 • inSPORTline Horní kladka 120 cm
  inSPORTline Horní kladka 120 cm

  Rozšiřte možnosti své posilovací věže o další nové cviky - díky výměnným adaptérům je to snadné. Adaptér široká záda - horní..

  1090 Kč
 • inSPORTline RCB4811
  inSPORTline RCB4811

  Posilovací adaptér Combo RCB4811 Vám umožní proměnit Vaši posilovací věž s horní kladkou v univerzální posilovač horní části..

  1049 KčObjevte: Gymnastické míče V sekci sport | fitness je možné objevit insportline aerobic ball 25 cm!
© 2021 Kontakt