InSPORTline Body Trimmer

inSPORTline Body Trimmer

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:239 Kč
inSPORTline Body Trimmer 4,75 (95%) 21 hodnocení

Posilovač Body Trimmer je jednoduchou pomůckou pro každodenní posilování prsních svalů, stehen a paží. Body Trimmer pracuje na jednoduchém, ale účinném principu pružinového odporu. Ramena tohoto posilovače jsou potažena silnou vrstvou jemného molitanu, velice příjemného na dotyk. Stlačováním ramen posilovače nohami lze v krátké době docílit zpevnění vnějších i vnitřních stehen. Stlačováním ramen posilovače pažemi lze pak posilovat prsní svaly, bicepsy, tricepsy i ostatní svalové skupiny horní poloviny těla. Díky všestrannému využití a malým rozměrům je tento posilovač  inSPORTline Body Trimmer ideálním prostředkem domácích cvičení.Technický popis: jednoduchý a efektivní posilovač prsních svalů, stehen a paží malé rozměry a nízká hmotnost univerzálnost využití povrch potažen silnou vrstvou jemného molitanu materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů hmotnost: 380 g  průměr tyče: 3 cm celková délka: 55 cm vhodné pro domácí využití bezpečné posilování bez potřeby odborného dohledu


 • Flowin Flowin
  Flowin Flowin

  Podložky Flowin můžete používat jako vlastní sadu při skupinovém cvičení v tělocvičně nebo jako náhradní sadu pro domácí použití...

  1490 Kč
 • inSPORTline Chainbos Set 2x10 kg
  inSPORTline Chainbos Set 2x10 kg

  Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline Chainbos Set 2x10 kg jsou zvýhodněnou sadou, ve které naleznete vše, co ke cvičení potřebujete -..

  5990 Kč
 • inSPORTline Chainbos Set 2x25 kg
  inSPORTline Chainbos Set 2x25 kg

  Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline Chainbos Set 2x25 kg jsou zvýhodněnou sadou, ve které naleznete vše, co ke cvičení potřebujete -..

  11190 Kč
 • inSPORTline Chainbos 2x30 kg
  inSPORTline Chainbos 2x30 kg

  Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 30 kg jsou skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s..

  10890 KčObjevte: Ostatní fitness nářadí V sekci sport | fitness je možné objevit insportline body trimmer!
© 2021 Kontakt