InSPORTline CL-06

inSPORTline CL-06

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:89 Kč
inSPORTline CL-06 3,5 (70%) 25 hodnocení

Bezpečnostní objímka Olympic CL-06 slouží jako zajišťovací segment pro nakládací činky. Je určena pro osy s průměrem 50 mm (Olympic). Jednoduchý pružinový mechanismus se dvěma pákami umožní zajištění závaží na ose činky. Lehkým stlačením pák se pružina roztáhne a zvětší tak vnitřní průměr. Po nasunutí na osu a puštění stlačených pák se pružina pevně upne kolem osy, čímž bezpečně zajistí kotouče závaží proti jejich pohybu.Technický popis: kvalitní ocelové tělo pružiny leštěný povrch odolný proti vlhkosti určeno pro osy o průměru 50 mm (olympijské) univerzální rychlé a snadné použití cena za 1 kus


 • inSPORTline CL-18
  inSPORTline CL-18

  Bezpečnostní objímka Olympic CL-18 slouží jako zajišťovací segment pro nakládací činky. Je určena pro osy s průměrem 50 mm (Olympic)...

  119 Kč
 • inSPORTline Smoothbell 2 x 1,5 kg
  inSPORTline Smoothbell 2 x 1,5 kg

  Vinylové činky inSPORTline Smoothbell 2 x 1,5 kg pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu se používají především..

  379 Kč
 • inSPORTline Smoothbell 2 x 1 kg
  inSPORTline Smoothbell 2 x 1 kg

  Vinylové činky inSPORTline Smoothbell 2 x 1 kg pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu se používají především..

  259 KčObjevte: Bezpečnostní objímky pro činky V sekci sport | fitness | Činky a příslušenství je možné objevit insportline cl-06!
© 2021 Kontakt