InSPORTline Deliro Deluxe

inSPORTline Deliro Deluxe

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:inSPORTline
Cena:8990 Kč
inSPORTline Deliro Deluxe 3,75 (75%) 27 hodnocení

Stůl na stolní tenis inSPORTline Deliro Deluxe je kvalitní a velmi stabilní stůl s vynikajícími herními vlastnostmi, které zaručují ten nejlepší prožitek ze hry. Robustní a odolný materiál dělá z tohoto stolu elitu ve své třídě. Důmyslné a jednoduché skládání stolu, precizně provedený rám a masivní deska z moderního materiálu MDF (medium density fibreboard). Díky možnosti snadného složení a přesunu na kolečkách je stůl na stolní tenis inSPORTline Deliro Deluxe předurčen pro využití v rekreačních střediscích, školních družinách, klubech a všude tam, kde je potřeba stůl rychle přemístit. Všestranně velmi kvalitní vlastnosti stolu uspokojí všechny typy hráčů, i ty nejnáročnější. Sklopení poloviny stolu do pravého úhlu dává možnost tréninku jednotlivce a dělá tak tento stůl ještě zajímavějším. Systém osmi pevných koleček opatřených kvalitním brzdným mechanismem zaručuje maximálně snadnou manipulaci a perfektní stabilitu při hře. Jako BONUS k tomuto stolu inSPORTline Deliro Deluxe dodáváme síťku.Technický popis: masivní deska široká 18 mm vyrobena z moderního materiálu MDF(medium density fibreboard) deska MDF lisovaná pod velkým tlakem pro dosažení vyšší odolnosti a rovnoměrného odskoku míčku systém složení stolu pro rychlou a snadnou manipulaci možnost sklopení poloviny desky stolu umožňuje trénink jednotlivce pojezdový mechanismus opatřený kvalitní brzdou zaručuje snadnou manipulaci a maximální stabilitu při hře 8 pojezdových koleček o průměru 75 mm masivní profil rámu 20 x 40 mm hmotnost: 90 kg rozměry po sestavení: délka 274 cm x šířka 152,5 cm x výška 76 cm transportní rozměry: délka 46 cm x šířka 152,5 cm x výška 157 cm rozměry balení: délka 159 x šířka 143,5 x výška 12 cm stůl je určen pro použití v interiéru


 • Joola EXTERNA
  Joola EXTERNA

  Stůl na stolní tenis Joola EXTERNA je pevný a robustní stůl na stolní tenis absolutně odolný vůči všem povětrnostním vlivům. Díky své..

  33990 Kč
 • inSPORTline Fester
  inSPORTline Fester

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Fester potěší všechny příznivce ping pongu, kteří si tento oblíbený sport chtějí užít především..

  12290 Kč


 • Highlander Deluxe
  Highlander Deluxe

  Kompas Highlander Deluxe patří mezi nezbytnou výbavu pro..

  160 Kč

Objevte: Stoly na stolní tenis V sekci sport | míčové sporty | stolní tenis je možné objevit insportline deliro deluxe!
© 2021 Kontakt