InSPORTline EVA 173x60x0,4 Cm žlutá

inSPORTline EVA 173x60x0,4 cm žlutá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:229 Kč
inSPORTline EVA 173x60x0,4 cm žlutá 5 (100%) 18 hodnocení

Gymnastická podložka inSPORTline EVA je jednoduchým, ale velmi efektivním doplňkem nejen pro aerobic a jógu, ale i pro ostatní druhy cvičení. Spojuje hned několik důležitých vlastností, díky kterým se stala vyhledávaným doplňkem zpříjemňujícím Vaše cvičení - měkký neklouzavý povrch odolný proti vlhkosti a potu, perfektní tlumení nárazů a hluku a také v neposlední řadě výborné tepelně-izolační vlastnosti. Technický popis: měkký neklouzavý povrch odolný proti vlhkosti a potu perfektní tlumení nárazů a hluku výborné tepelně-izolační vlastnosti materiál: EVA pěna rozměry: 173 x 60 x 0,4 cm hmotnost: 340 g  vhodná do gymnastických sálů a posiloven vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů


 • inSPORTline Avero černá
  inSPORTline Avero černá

  Zátěžová podložka inSPORTline Avero 0,6 cm je podlahová krytina vyrobená z odolného a tvrdého PVC a polypropylenu. Slouží k ochraně..

  559 Kč
 • inSPORTline AKU-2000 béžová
  inSPORTline AKU-2000 béžová

  Masážní podložka inSPORTline AKU-2000 - to jsou tisíce jehliček, které při masáži působí uvolňujícím dojmem a dochází díky tomu k..

  1149 Kč
 • inSPORTline Aero Advance modro-fialová
  inSPORTline Aero Advance modro-fialová

  Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance je extra pružná a pohodlná podložka určená pro jógu, cvičení na podlaze a všechny typy..

  779 Kč
 • inSPORTline Corkam
  inSPORTline Corkam

  Chcete příjemnou a vzhledově atraktivní podložku? Podložka na cvičení inSPORTline Corkam splní přání všech, kteří kombinují..

  699 Kč
 • inSPORTline Doble zeleno-černá
  inSPORTline Doble zeleno-černá

  Fitness podložka inSPORTline Doble v sobě kombinuje několik důležitých vlastností ideálních pro co nejpříjemnější cvičení. Měkký a..

  699 Kč
 • inSPORTline Sunshine béžová
  inSPORTline Sunshine béžová

  Jóga podložka inSPORTline Sunshine je pohodlná cvičební pomůcka s atraktivním designem v orientálním stylu. Je vyrobena z kvalitního a..

  1590 Kč
 • inSPORTline Sunshine červená
  inSPORTline Sunshine červená

  Jóga podložka inSPORTline Sunshine je pohodlná cvičební pomůcka s atraktivním designem v orientálním stylu. Je vyrobena z kvalitního a..

  1590 KčObjevte: Podložky na cvičení V sekci sport | fitness je možné objevit insportline eva 173x60x0,4 cm žlutá!
© 2021 Kontakt