InSPORTline Hexsteel 7 Kg

inSPORTline Hexsteel 7 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:899 KÄŤ
inSPORTline Hexsteel 7 kg 2,25 (45%) 27 hodnocenĂ­

Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 7 kg  je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 7 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis: kvalitní kovové tělo činky ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť moderní design precizní zpracování váha vyražena na těle činky hmotnost: 7 kg délka úchopu: 13 cm šířka kotoučového bloku: 8 cm průměr závaží: 11,5 cm celková délka: 30 cm cena za 1 ks


 • inSPORTline Hexsteel 3 kg
  inSPORTline Hexsteel 3 kg

  Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 3 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je..

  419 KÄŤ
 • inSPORTline RK2067
  inSPORTline RK2067

  Párový vertikální stojan inSPORTline RK2076 je ideální doplněk pro ukládání činek. Samotný stojan je vyroben z kvalitního kovu a..

  2390 KÄŤObjevte: Činky V sekci sport | fitness a příslušenství je možné objevit insportline hexsteel 7 kg!
© 2021 Kontakt