InSPORTline Hexsteel 9 Kg

inSPORTline Hexsteel 9 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:1190 Kč
inSPORTline Hexsteel 9 kg 3 (60%) 23 hodnocení

Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 9 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 9 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis: kvalitní kovové tělo činky ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť moderní design precizní zpracování váha vyražena na těle činky hmotnost: 9 kg délka úchopu: 13 cm šířka kotoučového bloku: 9 cm průměr závaží: 12,5 cm celková délka: 31,5 cm cena za 1 ks


 • inSPORTline Hexsteel 12 kg
  inSPORTline Hexsteel 12 kg

  Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 12 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky..

  1390 Kč
 • inSPORTline Hexsteel 5 kg
  inSPORTline Hexsteel 5 kg

  Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 5 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky..

  629 Kč
 • inSPORTline CL-12
  inSPORTline CL-12

  Robustní bezpečnostní objímka Olympic CL-12 slouží jako zajišťovací segment pro nakládací činky. Je určena pro osy s průměrem 50 mm..

  539 KčObjevte: Činky V sekci sport | fitness a příslušenství je možné objevit insportline hexsteel 9 kg!
© 2021 Kontakt