InSPORTline Hrazda Na Ribstole

inSPORTline Hrazda na ribstole

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:799 Kč
inSPORTline Hrazda na ribstole 5 (100%) 21 hodnocení

Závěsná hrazda na ribstole - žebřiny Vám umožní na Vašich žebřinách provádět daleko více cviků. Jednoduchý a bezpečný způsob uchycení zaručuje snadnou a rychlou instalaci. Povrch hrazdy je opatřen speciální barvou se zvýšenou odolností proti opotřebení, vlhkosti a potu.Technický popis: kvalitní konstrukce z ušlechtilé oceli povrchová úprava se zvýšenou odolností proti opotřebení, vlhkosti a potu jednoduchý a bezpečný závěsný mechanismus univerzální nastavení horizontální rozteče vzpěr až do 70 cm (lze použít například na žebřiny s šířkou 65 cm) univerzální nastavení úhlu vzpěr pro různé vertikální rozteče příček univerzální doplněk pro všechny typy dřevěných žebřin inSPORTline nosnost: 110 kg šířka: 114 cm (i s úchopy) šírka k zahnuté části: 70 cm průměr hlavní tyče: 2,7 cm


 • Body-Solid GKR82
  Body-Solid GKR82

  Power Tower Body-Solid GKR82 je užitečný pomocník pro posilování vlastní hmotností. Na této multifunkční hrazdě lze procvičovat prsní..

  11790 Kč
 • inSPORTline Hrazda do dveří
  inSPORTline Hrazda do dveří

  Univerzální hrazda do dveří inSPORTline pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování..

  359 Kč
 • Body-Solid GLP
  Body-Solid GLP

  Ještě více možností jak cvičit na Vaší posilovací věži Body-Solid řady Home Gym s volitelným příslušenstvím. Body-Solid Leg..

  19490 Kč
 • Body-Solid GHYP45
  Body-Solid GHYP45

  GHYP45 Body-Solid Hyperextenze 45° posiluje záda i břišní svalstvo. Díky preciznímu procvičení břišních šikmých svalů, spodní části..

  7790 Kč
 • Body-Solid GPCB329
  Body-Solid GPCB329

  Posilovací stroj Body-Solid Curl Bench GPCB329 Vám umožní dokonale procvičit i obtížně dosažitelné dolní partie bicepsů. Pro Vaše..

  8190 KčObjevte: Posilovací stroje V sekci sport | fitness je možné objevit insportline hrazda na ribstole!
© 2021 Kontakt