InSPORTline Pinton Modrá

inSPORTline Pinton modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:inSPORTline
Cena:5890 Kč
inSPORTline Pinton modrá 5 (100%) 22 hodnocení

Stůl na stolní tenis inSPORTline Pinton je kvalitní a velmi stabilní stůl s vynikajícími herními vlastnostmi. Důmyslné a jednoduché skládání stolu, precizně provedený rám a masivní deska z moderního materiálu MDF (medium density fibreboard). Díky možnosti snadného složení a přesunu na kolečkách je stůl na stolní tenis inSPORTline Pinton předurčen pro využití v rekreačních střediscích, školních družinách, klubech a všude tam, kde je potřeba stůl rychle přemístit. Všestranně velmi kvalitní vlastnosti stolu uspokojí všechny typy hráčů i ty nejnáročnější. Sklopení poloviny stolu do pravého úhlu dává možnost tréninku jednotlivce a dělá tak tento stůl ještě zajímavějším. Systém osmi pevných koleček opatřených kvalitním brzdným mechanismem zaručuje maximálně snadnou manipulaci a perfektní stabilitu při hře. Jako BONUS k tomuto stolu inSPORTline Pinton dodáváme síťku s rychloupínacími klipy pro snadné a rychlé uchycení.Technický popis: masivní deska široká 15 mm vyrobena z moderního materiálu MDF (medium density fibreboard) deska MDF lisovaná pod velkým tlakem pro dosažení vyšší odolnosti a rovnoměrného odskoku míčku systém složení stolu pro rychlou a snadnou manipulaci možnost sklopení poloviny desky stolu umožňuje trénink jednotlivce pojezdový mechanismus opatřený kvalitní brzdou zaručuje snadnou manipulaci a maximální stabilitu při hře 8 pojezdových koleček o průměru 50 mm masivní profil rámu 15 x 30 mm síťka s rychloupínacími klipy pro rychlé a snadné nasazení hmotnost: 70 kg rozměry po sestavení: délka 274 cm x šířka 152,5 cm x výška 76 cm rozměry stolu pro transport: délka: 152,5 cm x šířka 55 cm x výška 170 cm stůl je určen pro použití v interiéru


 • inSPORTline Fester
  inSPORTline Fester

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Fester potěší všechny příznivce ping pongu, kteří si tento oblíbený sport chtějí užít především..

  12290 Kč
 • inSPORTline Tomball
  inSPORTline Tomball

  Stůl na stolní tenis inSPORTline Tomball je robustní pingpongový stůl s 25 mm silnou herní deskou z moderního materiálu MDF (medium density..

  18990 Kč
 • Joola World Cup modrá
  Joola World Cup modrá

  Stůl na stolní tenis Joola World Cup je velmi kvalitní pingpongový stůl s hrací plochou srovnatelnou se stoly určenými pro světové turnaje...

  14299 Kč
 • Joola World Cup zelená
  Joola World Cup zelená

  Stůl na stolní tenis Joola World Cup je velmi kvalitní pingpongový stůl s hrací plochou srovnatelnou se stoly určenými pro světové turnaje...

  14299 Kč
 • Joola 2000-S zelená
  Joola 2000-S zelená

  Stůl na stolní tenis Joola 2000-S je pingpongový stůl s kvalitní 22 mm silnou herní deskou a robustní konstrukcí. Na první pohled se může..

  18490 Kč
 • Joola Duomat modrá
  Joola Duomat modrá

  Stůl na stolní tenis Joola Duomat je soutěžní stůl vysoké kvality s 22 mm silnou deskou. Hrací plocha je opatřena speciální povrchovou..

  18990 KčObjevte: Stoly na stolní tenis V sekci sport | míčové sporty | stolní tenis je možné objevit insportline pinton modrá!
© 2021 Kontakt